Avatar (2009)

Avatar je především dokonalý po grafické stránce v této oblasti se mu podle mě žádný jiný fim zatím nevyrovná. Děj mě lehce zklamal připomínalo mě to klasický happyendový film, Jen stím rozdílem že výtězné hurááááá křičeli modří lidé a ne americká vláda. Kontrastní vnímání přírody obou druhů bylo užasné. Obsazení se mě velmi líbilo všichni herci odvedli výbornou praci. Celkové hodnocení je u mě velmi vysoké. Avatar posouvá hranice filmu o kus dále. 95%

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad) odpad!

Proč? Proč je tady tahle věc? Nekažte to užasný ČSFD když SuperStar tady nemá vůbec co dělat.

Gamer (2009)

Gamer byla nudná akční podívaná. Klasický příběh, který už opravdu nudí. Jediná scéna která se mě zamlouvala byla ta s alkoholem. Jinak nuda nuda nuda... 30%

Náhradníci (2009)

Velmi zajímavá myšlenka, ale velmi špatně natočená. Měl jsem velkou chuť tento snímek vidět, ale podruhé už se na něj nikdy nepodívám. Herecké výkony byly velmi špatné a i Bruce Willis nebyl vyjímkou. Celý film na mě působil nějak tak nudně. 50%

Star Trek (2009)

Docela pěkná podívaná, která pobaví i zaujme. Ale zdálo se mi, že příběh plyne hrozně rychle a nezastaví se u žadné zásadní myšlenky. V některých filmech by to určitě nebylo na škodu. protože spád je velmi duležitý. Ale u Strar treku jsem očekával něco nad čím budu přemýšlet i po záverečních titulcích. Nic takového jsem tam nenašel, proto mírné zklamání. 60%

Zombieland (2009)

Filmů o zombíkách bylo natočeno opravdu hodně, ale filmových komediích zase tolik ne. Tak jsem byl zvědav jak se s tím nováček Ruben Fleischer popere. Zápletka je velmi prostá, ale o to je v ní více zábavy. Pravidla přežití Columbuse jsou skvělé, krásně doplňují celkový dojem z filmu. I když mě film nezklamal, ani mě nějak zvlášť nenadchl. 50%

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Tak jak se na děj nabalují další a další fakta, začínáte chápat předchozí scény a to vás nutí film stále sledovat a tím ho dělá zajímavý. Těšil jsem se na nějaké návštěvy z dalekého vesmíru, ale ničeho jsem se nedočkal a to pro mě bylo mírné zklamaní. Ale i tak si film uchovává svůj standart. 60%

Asterix a Olympijské hry (2008)

Tahle série jde stále níž a níž. Olympijské hry jsou už pouze slátaniny dílů předchozích, žadný nový nápad jsem neviděl. Ani angažovaní slavných sportovců film nezachránil, Michael Schumacher byl docela slušný, ale Zinedine Zidane se pouze zesměšnil. Dávám 30%

Bitva o Passchendaele (2008)

Těšil jsem se na válku a dostal jsem život ve vesničce. Očekával jsem mnoho víc nějaké propracované válečné scény a bohužel nic z mého natěšeného očekávání se nekonalo. Měl jsem problémy shlídnout Passchendaele až do konce. 30%

Bobule (2008)

Výborná Komedie, tak dobrou českou komedii jsem už opravdu dlouho neviděl. Skvělé vtípky i dojemný závěr nic mě ve filmu nechybělo. 80%