King Kong (2005)

King Kong je bezesporu jednou z nejproslulejších filmových ikon. Remake slavného hororu z roku 1934 se podlě mě povedl děj zůstal podobný ale bylo přidáno hodně na akčních scenách a celý film dostal lepší spád.

Armageddon (1998)

Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. tohle už tady bylo určitě mockrát ale skvělá hudba dobrý výkon herců a krasné efekty dělá film velmi kvalitní.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Tohle je prostě klasika jak má být nazapomenutelný Bolek Polívka jako Bohuš Stejskal je skvělí a když se k tomu přidá výkon jednoho z nejlepších českých herců Miroslav Donutil je z toho film jak má být. A spoustu nezapomenutelných hlášek které se používají po celé naší krasné vlasti dodnes :)) ****

Hotel Rwanda (2004)

Na rozdíl od mnoha filmů o holocaustu, který rwandská genocida bohužel v lecčem připomíná, je Hotel Rwanda - jak už bylo naznačeno - vyprávěný z pohledu jednoho hrdiny který skutečně žil, stejně jako ostatní postavy filmu. a to mě tomto dostalo asi nejvíc ale svělí film je skvěle natočený možná až moc skvěle.

Forrest Gump (1994)

Forrestova životní pouť od 50. do 80. je opravdu užasná je to skvělí sportovec obchodník bojovník prostě hrdina jak má být

Babel (2006)

Alejandra González Iñárritu je zcela jistě jedním z nejpozoruhodnějších filmařů současnosti. Tenhle jeho snímek mě opravdu nadchl i když jeho Amores Peros a 21gramů bylo taky užasný tohle mě opravdu dostalo hltal jsem to minutu po minutě. *****

Pan a paní Smithovi (1996) (seriál)

Pan a paní Smithovi na mě působí jako skvělá oddechovka zábava se uvolňuje postupně takže se na film velmi dobře kouká

Goldfinger (1964)

Dobrá bondovka nejlepší je orpavdu ťamánek s klouboukem ale Sean Connery zahrál zase výborně herec na svém místě

Simpsonovi ve filmu (2007)

Homer Simpson, domácí vepřík prostě klasika co známe ze seriálu

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Videoklipová vizuální nádhera, která vypadá, jako by někdo pospojoval plakátové scenérie do jednoho filmu. Připadalo mě to až příliš umělé.