Poslední plavky (2008)

No film je komedie asi tak z 30% jinak je to utahaná nuda a zdegenerovaný sumec na velrybu se tam opravdu moc nehodí!

Jumper (2008)

Myšlenka na film byla famozní ale provedení filmu za myšlenkou hodně pokulhává! ale i tak dobrá odpočinková akce 60%

Zběsilý útěk (2006)

U tohodle filmu se rozhodně nudit nebudete film se odehrává v dobrém tempu takže vás nečekají zdlouhavé části vysvětlovaní problému a tak podobně! A Paul Walker nám dokázal že umí aji něco víc než se jen prohánět po městě v naleštěným bouráku!

Utržený ze řetězu (2005)

Dobře natočené akční drama myslel jsem že to nebude dělat dobrotu, protože tyhle žánry prostě k sobě příliš nepasují, ale je to výborné 80%

Volání o pomoc (2007)

Film o katastrofe z 11. zaří z trošku jiného pohledu .... i když nejsem příliš zvyklí na Sandlera v dramatech tak to podle mě zvládl na výbornou 80%

Sunshine (2007)

Film s ne moc přijemným námětem o zničení lidstva! Před filmem jsem si říkal že to tady už bylo mockrát a bál jsem se nudy ale bál jsem se zbytečně Sunshine je něco nového. Dobré výkony herců střídají skvělé vyzuální efekty. Ke konci jsem měl strach že se nedočkám happyendu ale nakonec to přece jen přišlo :) pěkných 80%

Once (2007)

Pěkná hudba! to je to jediné co mě na filmu potěšilo jinak jsem z filmu neměl dobrý pocit spoustu lidí zde píše že příběh je upřímný jednoduchý komorní atd ale podle mě je spiše nudný celý film jsem čekal na nějakou větší zápletku ale nic se nekonalo. A čeština Markéty a její rodiny vypadá ve filmu opravdu divně. 55%

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Už to asi opravdu dojíždí nejdřív výborní vetřelci pak to začalo nudit tak tam hodili predátora zachvili se tam objeví nějakej buks bunny nebo už fakt nevím! Někde jsem si přečetl že film aspiruje na označení "filmová jatka" roku. Ale podle mého to tak určitě není občas se tam z někoho vyklube miminko vetřelca ale jinak jsou všechny mlátičky ve tmě a to je určitě velká škoda.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Mnoho a mnoho se o tomto filmu namluvilo tak jsme od něho očekával trošku víc

Mizerové II (2003)

Will Smith a Martin Lawrence jsou skvělí jeden machýrek a drsňák a druhý vtipný a drsňák, krasné Miami a spoustu akčních scén propletených s těmi vtipnými tohle ja mužu !