Za plotem (2006)

Jeden ze slabších animáků

Zběsilý útěk (2006)

U tohodle filmu se rozhodně nudit nebudete film se odehrává v dobrém tempu takže vás nečekají zdlouhavé části vysvětlovaní problému a tak podobně! A Paul Walker nám dokázal že umí aji něco víc než se jen prohánět po městě v naleštěným bouráku!

Zkrocená hora (2005)

Pomale planoucí příběh, který zachycuje přátelství mezi dvěma pořádnými drsňáky. Tenhle příběh se opravdu loudal kdyby nebyly skoky po několika letech tak bychom se dostali tak k usednutí Ennise na jeho koníka. I když jsem asi trošku konzervativní a nemoderní dělalo mě problémy sledovat erotické scény mezi oběma hlavními herci, raději bych sledoval sekaní rukou a jiných lidských končetin, než jejich líbaní a sex v jejich stanu. Ale i tak solidní drama 60%

Zombieland (2009)

Filmů o zombíkách bylo natočeno opravdu hodně, ale filmových komediích zase tolik ne. Tak jsem byl zvědav jak se s tím nováček Ruben Fleischer popere. Zápletka je velmi prostá, ale o to je v ní více zábavy. Pravidla přežití Columbuse jsou skvělé, krásně doplňují celkový dojem z filmu. I když mě film nezklamal, ani mě nějak zvlášť nenadchl. 50%

Ztracené město (2008) (TV film)

Nerealné, neskutečné a hloupé tyhle slova v komentáři uplně stačí a vystihnou vše co vás ve filmu čeká. Jean de Segonzac má zůstat u točení seriálů, protože filmová tvorvba se mu vůbec nedaří. 20%

10 000 př. n. l. (2008)

Efekty byly velmi zdařilé a atmosféra byla taky dobře zvolená jen nějaké časové posloupnosti podle mě příliš neodpovídali ale přes tento menší problém se dá snadno přenést a když se vám to podaří tak z filmu máte příjemný zážitek.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Videoklipová vizuální nádhera, která vypadá, jako by někdo pospojoval plakátové scenérie do jednoho filmu. Připadalo mě to až příliš umělé.

96 hodin (2008)

Bryan působí jako nějaký nudný tatínek, ale jeho proměna v Jamese Bonda je dokonalá jeho agentovské zkušenosti se mě moc líbily nebyly nějak příliš přehnané a vše působilo realisticky.