Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Když jsem si četl popisek tohoto filmu byl jsem hodně zvědav, co udělá americký scénář s českým nápadem z Pultaneli. A nevěřil jsem vlastním očím, film byl na můj vkus velmi dlouhý, ale byl stále zajímavý a nedokázal jsem od něho odejít ani na chvíli. I když byl konec jasně dán a nebylo jiné možnosti pořád jsem si přál, aby Benjeminův život trval věčně a stal se nějaký pohádkový zázrak, který by ty dva nechal napořád spolu. Podle mě se najde jen málo lidí, které Benjaminův případ nedojme. 80%

Kašlu na lásku (2003)

Retro romantika, je mnohem lepší než obyčejná romantika je to něco nového a tím pádem zajímavého a to se cení, Skvělé dialogy o sexu bez sexu působí velmi kvalitně. Renée Zellweger hraje opravdu skvěle tahle role jí opravdu sedla ne jak Bridgeta Jonesová.

Rebelové (2001)

Výborný muzikál zasazený do skvělého příběhu. Hudební scény plné barev dokonale podbarvují celý děj ani v jednom okamžiku celého filmu jsem se nenudil. Skvělý odpočinkový snímek, který má svoji kvalitu. A logo filmu je úžasné ;) Dávám 75%

Stmívání (2008)

Romantika s hororovými prvky, jak jsem tohle slyšel měl jsem z toho strach, ale bylo to velmi dobré. Dojemné akční fantastické hodně věcí v jednom.

Probuzení (2007)

Výborně natočené drama. Zaporňáci, kteří vylezli z ulity až ke koncu filmu bych na začátku opravdu netipoval. Ruzné doktorské procedury (jako například nařezávání, rozbrušování a roztahování) mě nedělaly příliš dobře, takže jsem měl v nějakým částech filmu často přivřené oči. Ale i tak to hodnotím velmi dobře skvělá podívaná 80%.

Wanted (2008)

Akční scény jsou opravdu skvělé, ta s Pendolinem byla asi nejpovedenější co jsem za poslední dobu viděl. Ale sám film mě nějak zvlášť nenadchl. Kdyby se nenatáčel u nás dostal by asi 3* ale když vidím Angelinu Jolie jak řádí s varburgem tak dávám ****

Pusinky (2007)

Ze začátku jsem myslel, že jde pouze o českou napodobeninu holky to chtěj taky a podobnost Išky s německou herečkou Karolinou Herfurth mě to jen potvrzovalo. Ale s plynoucími minutami jsem pochopil, že Pusinky jsou na lepší úrovni ve filmu je i něco k zamyšlení a není to jen o sexu a o drogách. Prostě příjemné překvapení 75%

Bobule (2008)

Výborná Komedie, tak dobrou českou komedii jsem už opravdu dlouho neviděl. Skvělé vtípky i dojemný závěr nic mě ve filmu nechybělo. 80%

Kung Fu Panda (2008)

Spojení akční mlátičky a komedialního animáku dopadlo velmi dobře i když děj je velmi lehce předvídatelný, žadné překvapení se nekoná, ale pořád to hodnotím kladně protože jsem se u toho dobře pobavil. A animace byla zase jako obvykle krásná

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Indiane Jones je zpět, skvělé vizualní scény (výbuch atomové bomby se mě obzvláště líbil) a i skvělé herecké výkony Shia LaBeouf je opravdu výborný. Jediné zklamání v tomto filmu pro mě byl trošku závěr, tenhle film byl vždy lehce přehnaný a kousky co Indian dovedl byli neuvěřitelné, ale mimozemšťané to už do Indiana Jonese podle mě nepatří. Za to ta menší srážka, ale pořád se mě to moc líbilo 80%