Kulový blesk (1978)

Dokonalý příběh s českými esy. Nezapomenutelné hlášky opravdu skvěle pobaví kdo by neznal: Dá si někdo dobrou brazilskou kávu.... a nebo vlak příjíždí na druhou kolej .... Tenhle humor od pana Smoljaka opravdu mohu.

Kung Fu Panda (2008)

Spojení akční mlátičky a komedialního animáku dopadlo velmi dobře i když děj je velmi lehce předvídatelný, žadné překvapení se nekoná, ale pořád to hodnotím kladně protože jsem se u toho dobře pobavil. A animace byla zase jako obvykle krásná

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Děj byl nezajímavý, atmosféra mě vůbec nebrala. Nebýt dokonalých vnad Lary Croft nebylo by se na co koukat :)

Lemra líná (2006)

průměrná romantická komedie ale její velký plus jsou výborní herci.

Let's Dance 2 (2008)

Pokud se vám líbí tenhle styl tance máte vysoké hodnocení pokud nelíbí tak je nižší. Film je pouze o tanci a děj je přesunut na vedlejší kolej. Ja jsem někde mezi ***

Liga výjimečných (2003)

Velmi průměrné, ale vždy když je příležitost tak tenhle snímek neodmítnu jednoduchá zápletka a slušná akce se zajímavým prostředím vytváří atmosféru ve které si vždy odpočnu. Tak proč tomu nedat 70%

Malý svědek (2001)

Vince Vaughn mě jako záporák moc nesvědčí a závěr by mohl být trošku vlačnější film se dlouho motá kolem ničeho a pak bum a je konec. Jinak docela slušný thriller u kterého jsem naštěstí neusnul ***

Mamma Mia! (2008)

Pěkný muzikál, písničky jsou opravdu krásný, ale na mě je to až moc sladký 60%

Maska (1994)

průměrná komedie která mě příliš nenadchla a Jim Carrey není taky zrovna můj oblíbenec

Mexická jízda (2001)

Tak tohle mě připadalo jako lehčí mexické porno:) ale z filmu dýchá uvolněnost a lehkost takže dávám ****