Rychle a zběsile 10 (2023)

Dnes sme boli na fast 10 v kine a zvažujem isť ešte raz, tak dobre som sa bavila a nie len ja - celé kino. Táto 10 sa im naozaj vydarila. Momoa je perfektný záporak pripomínajúci Jokera, rolu si skutočne užíval, vynikajúci herecký výkon. Veľmi ma bavila Torettova FAMILY na čele s Tyresom, ktorí išli svojou funny  dejovou líniou 🤪😜🥰 komentáre vyššie (tie 5 a 4 hviezdičkové) sú dostatočne vyčerpávajúce, takže sa nejdem už opakovať....v každom prípade, vzhľadom na otvorený koniec sa už neviem dočkať F11 💯💣

Divoký anděl (1998) (seriál)

Moja najoblubenejsia telenovela. Je uplne ina ako vsetky ostatne. Je v nej vela humoru a je taka odlahcena. Ked som bola na strednej skole, bola premiera v TV a nemala som sancu vidiet vsetky casti. Teraz som si konecne po rokoch nasla cas pozriet cely serial odznova a stale ma velmi bavi. Viem si pri nom oddychnut a pasaze, ktore ma nebavia si pretocim :) pretoze ako jedinu nevyhodu serialu vidim prilis vela casti, kludne mohlo byt aj o 50 menej. Takze niektore casti povazujem za zbytocne, ale inak je to vynikajuci serial. Ano Milagros je nadherna, aj Ivo fesak, ale mna najviac bavila Viktoria, Pilar a  Florencia a z muzov Roky a Pablo. Nie je to typicka uplakana telenovela a za to ma plnych 5 hviezdiciek. Myslim si, ze velmi vela ludi podhodnotilo tuto telenovelu a oznacit ju ako odpad, tomu naozaj nerozumiem. Kazdy, kto dopozeral tuto telenovelu az do konca, ju nemoze hodnotit menej ako 3 hviezdickami, pretoze je to pokrytecke.

U Raven doma (2017) (seriál)

Bola som velmi milo prekvapena z tohoto serialu. Vtipny, sviezi, poucny a este raz vtipny a velmi sviezi serial. Zaujimave oblecenie, vyborni herci, ziadna nuda. Mozem len a len odporucat. Za mna 5 hviezdiciek a jednu pomyselnu navyse za vsetkych detskych hercov, ktori hraju fakt perfektne!

Vánoční Kameňák (2015)

Čo k tomuto filmu napísať. 4. kameňák a tento Vianočný sú úplne iné ako prvé 3 časti. 4. kameňák bol vcelku fajn. Bol iný, ale myslím, že sa vydaril. Verila som, že aj tento bude fajn, ale napriek tomu, že milujem kameňáky a hlavne prvé 2, tak musím tento ohodnotiť len na 3 hviezdičky a to som tú 3. dala len preto, že je je to kameňák. Veľmi nevydarený humor, zasmiala som sa možno tak 2 krát a ani to nie moc z chuti. Pre mňa bola táto časť veľkým sklamaním. Napriek tomu, že som kameňáky videla nespočetne krát, tak táto časť stačila naozaj raz. Veľmi nerada to píšem, ale tento kameňák jednoducho nevyšiel.

Kameňák (2003)

Perfektná oddychovka. Keď si chcete pustiť niečo, pri čom zabudnete na všedné starosti alebo len tak, keď nemáte chuť na ťažké filmy, ale na perfektnú komédiu, tak odporúčam :)

Želvy Ninja (2014)

Dnes som bola na Ninja korytnačkách v kine a som príjemne prekvapená. Korytnačky síce vyzerali trošku ináč, ako som čakala, ale beriem, že je rok 2014 a nič nie je ako bývalo. Vo filme je veľa akcie, efekty výborné. Pobavil ma humor korytnačiek , ktorý odľahčoval dej. Chýbal mi tam však Krang - hovoriaci mozog, Bebop a rocksteady inak bolo všetko ok. Megan Fox rola reportérky April sadla výborne, zahrala to super a celkovo sa dobre na ňu pozeralo a rovnako aj na jej kolegu, ktorý sa tiež staral o to, aby bol dôvod na úsmev. Filmu dávam plný počet hviezdičiek a teším sa na pokračovanie. Verím, že doplnia tiež chýbajúce postavy.

Princezna Nevěsta (1987)

Nádherná rozprávka. Ako dieťa som tento film doslova ,,žrala" a pred pár dňami som si ho po pár rokoch opäť pozrela a musím povedať, že pre mňa ani trošku neubral na kvalite. Jediné čo bolo iné, bol rozdiel vnímania príbehu a jednotlivých scén dieťaťom a dospelým človekom (vtedy som to brala moc vážne ;) ). Krásnej Robin Wright tá úloha dokonale zapasovala a musím vyzdvihnúť aj výnimočnosť všetkých hercov vzhľadovo aj prejavom. Nádherné šermovacie scénky doprevádzané pútavými inteligentnými rozhovormi, vtipné dialógy, prostredie a celý príbeh robia túto rozprávku výnimočnou. Túto rozprávku si pozriem rovnako rada a rovnako často ako napríklad 3 oriešky pre Popolušku a to už je čo povedať. Môžem len odporúčať.