Láska a smrt (1975)

Některé vtipy jsou docela povedené, ale už bych se na to znova nedívala. Tenhle humor mi nepřijde vtipný..

V pasti (2005)

Začalo to slibně, potom přišel nečekaný zvrat a tam to mělo skončit.. Dívat se přes hodinu jak duševně narušená a nepříjemná čtrnáctka "vykonává spravedlnost" bylo docela nudné a monotónní..

Brazil (1985)

Dávná představa o budoucnosti, tak trochu složité a ujeté ale skvělé..

Mazací hlava (1977)

Nechápu to.. Asi to opravdu jenom vymaže vše v hlavě.

Pařba ve Vegas (2009) odpad!

Smích? To fakt ne.. větší kravinu co se tváří jako komedie sem už hodně dlouho neviděla.. souhlasím s nwx..

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

U žádného seriálu sem se nenasmála tak jak u Scrubs.. Nejlepší postava samozřejmě údržbář a Bob Kelso.. Když nepočítám poslední sérii, tak na zasmátí je to luxusní

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Nelze popsat.. neuvěřitelná atmosféra, prostředí, hudba, postavy, jedinečný agent Cooper, nejvíc zamotaný děj, ale zároveň všechno je pospojované, nemůžete vypustit ani minutu, a když konečně zjistíte kdo byl vrah a že vám všechno dává smysl tak se to v dalším momentě zamotá ještě 5x tolik, že ani po třetím shlédnutí nebudete zcela chápat a budete tápat...

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Upíři, víly (a další nadpřirozené bytosti), krev, sex, násilí, náboženské sekty, láska a drogy. To vše dává hodně divný ale jedinečný seriál, (který nemá nic společného s podobnýma upíříma "kravinama") a kde každá postava je jiná, když opomenu tu nadpřirozenost tak všechny mají docela reálné charaktery, na nic si nehrají, a všechny vás něčím dostanou.. Po pár dílech jsem přestávala jíst i spát, protože jsem musela vědět jak to pokračuje a jak to dopadne.. Boží..

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Jste bohatí, máte co si zamanete, už nevíte roupama co by jste provedli, tak co si tak nepohrát s city druhých? A hlavně se pořádně pomstít?... Rozhodně lepší než všechny předchozí verze, výkony herců skvělé - taktéž i obsazení, hudba luxusní - poslední song Bitter Sweet Symphony nejvíc padnoucí, (soundtrack si můžu přehrávat pořád dokola a neomrzí)...