• Krátkometrážní

Eminem: Killshot (2018) (hudební videoklip)

Tohle byl killshot pro MGK

Corpse Eaters (1974)

Nezajímalo to Američany ve Worst Movies , a nezajímalo to i mě. Slušná slabota 👎

Southern Shockers (1985)

Zpráva po 6 letech pro komentující: Už je to na YouTube s anglickými titulky 😅

Avalon (1989)

Opravte si to má to 59 minut , ale fakt tohle určitě nedoporučuji. Příšerná ptakovina bez smyslu.

St. Tammany Miracle, The (1994)

I přes velmi malé finanční prostředky se dívčí episkopální středoškolský basketbalový tým snaží získat jméno díky pomoci své nové trenérky.

Nu lan wu hao (1957)

V Šanghaji byl před osvobozením Tian Zhenhua (hrál Liu Qiong) hlavním hráčem basketbalového týmu Donghua. Zamiloval se do Lin Jie (hraje Qin Yi), dceru majitele týmu (hraje Cui Chaoming). Kvůli přijímání úplatků šéf schválně chtěl, aby jeho tým prohrál s cizinci. Tian Zhenhua byl extrémně naštvaný a vedl tým k vítězství ve hře. Šéf byl velmi naštvaný, poslal gangstery, aby mu ublížili, a provdal svou dceru za někoho jiného. Uplynulo osmnáct let. Po osvobození byl Tian Zhenhua již basketbalovým trenérem. Jednou našel mezi svými hráči známou tvář. Ukázalo se, že tou dívkou byla Lin Xiaojie (hraje ji Cao Qiwei), dcera jeho tehdejší milenky Lin Jie . Nemá ráda sport, ale Tian Zhenhua je odhodlaná pomoci jí změnit názor a získat slávu pro zemi v budoucnu. Xiaojie se nešťastnou náhodou vážně zranila na soutěži a byla hospitalizována. Lin Jie ji navštívila do nemocnice a setkala se s Tian Zhenhua, která ji přišla navštívit. Dívali se na sebe se smíšenými pocity. Vyprávěli si každý detail posledních osmnácti let

Fair Co-Ed, The (1927)

THE FAIR CO-ED, také známý jako THE VARSITY GIRL, je americká němá filmová komedie z roku 1927 s Marion Davies v hlavní roli. Film produkoval William Randolph Hearst prostřednictvím Cosmopolitan Productions a režíroval Sam Wood. Film je založen na divadelní/hudební komedii z roku 1909 The Fair Co-Ed od George Ade, ve které hrála mladá Elsie Janis a která byla uvedena na Broadwayi 1. února 1909.   THE FAIR CO-ED není jen film; je to okno do minulé éry, mistrovské dílo němé kinematografie, které si zaslouží vaši pozornost. Výkon Marion Davies není ničím menším než okouzlující a předvádí její neuvěřitelný talent a všestrannost. Tento film je skutečnou časovou schránkou, která vás přenese do okouzlujícího světa 20. let, kde vládly klapky, jazz a řvoucí dvacátá léta. Je to jedinečná příležitost být svědkem toho nejlepšího umění vizuálního vyprávění, kde výrazy, řeč těla a mezititulky zprostředkovávají bohatý a emocionálně nabitý příběh. Pokud hledáte filmový zážitek, který přesahuje čas a technologie, "The Fair Co-Ed" je nutností. Nenechte si ujít tuto šanci nechat se uchvátit ladností a kouzlem Marion Davies a ponořit se do lákadla klasického němého filmu. Toto je filmová cesta, která vás okouzlí a obohatí. Podívejte se dnes na THE FAIR CO-ED a znovu objevte kouzlo éry minulé. Marion Brightová se zapíše na vysokou školu, aby sledovala pohledného mladého muže Boba, ale zjistila, že je trenérem tamního ženského basketbalového týmu. Marion se připojí k týmu a stane se jeho hvězdou, ale stane se nepopulární, když odmítne hrát hru po neshodě s Bobem. Naštěstí pro všechny změnila názor a vrátila se včas, aby pomohla týmu vyhrát velký zápas

Moe's World (1990) (TV film)

Mě se to líbilo. Škoda že tomuhle dali stopku , a nakonec s toho nevznikl seriál, protože to mělo vcelku slušnou atmosféru i koukat se na to dalo. Nu což seriál s toho už nikdy nebude ale aspoň se dá shlédnout tento 50minutovy (film). V tomto pilotním díle k neprodanému seriálu ABC byl "Moe's World" televizní show, která se vysílala v roce 1990. Pořad byl založen na Moeovi (Deon Richmond), 11letém chlapci zabitém při autonehodě. Moeův duch přetrvává v dělnické čtvrti, kterou po sobě zanechal. Jeho duch působí jako strážný anděl, který bdí nad jeho rodinou a přáteli.