Alpha Dog (2006)

Dost realisticky podaný film z prostředí drog a obchodování. Mě se to hodně líbilo, takový filmy fakt můžu.

Buzíci (1974)

Jednou jsem tento film viděl myslím na ČT2 (už je to pár let) a docela mě mile překvapil, nekomerční a dosti zajímavý snímek ve všech směrech.

World Trade Center (2006)

Neviděl jsem celé, ale asi jen první polovinu, ze začátku to vypadalo zajímavě, ale jakmile je to všechny zavalilo a objevil se bůh tak to byl konec.

Tuxedo (2002)

Jeden z méně povedených filmů Jackieho Chana. Ani krása Jennifer Love Hewitt to nezachrání.

Dnes neumírej (2002)

Nikdy jsem nebyl příznivec bondovek a tahle není špatná, ale dostalo mě nejvíc to neviditelné auto.

Vojcek (1979)

Mám rozporuplné pocity, chvílema to bylo strhující psycho, ale chvílema to bylo mnohem slabší, tak dávám 3 protože jsem čekal během sledování filmu mnohem víc.

Charleston (1977)

Ani jsem to nedokoukal, člověk zná Budu Spencera z klasických rolí bijců a tohle fakt nejde.

Pobuda (2005)

Nemám moc rád Gérarda Depardieua v komediích, jediná pořádná je Drž hubu!, tam mu ta role sedí :-). Tento film je průměrný, občas mile překvapí, ale moc často to není.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Viděl jsem snad všechny díly této soutěže a některé i vícekrát jako například když se zúčastnilo naše krásné městečko SEDLČANY!!!

Requiem za sen (2000)

Hodně drsnej film, který podává nekomerční pohled na příběh skupinky lidí.