Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Rozhodně zatím nejhorší díl. Film dlouhý, dějově o ničem a hlavně dost nudný. Ani pro mě vždy nejlepší Gérard Depardieu to nezachrání, navíc Edouard Baer jako Asterix mi nesedí. Jen doufám, že to byl poslední díl, protože další díl by byl už asi samotné dno.

Letadla (2013)

Velká vykrádačka Aut, každopádně ale nenudí.

2012 (2009)

Bohužel nepatřím do kategorie lidí, kteří vydrží koukat jen 2,5 hodiny na efekty o ničení světa. Podle toho se samozřejmě odvíjí i moje hodnocení. I přesto jsem ale naivně doufal, že to bude aspoň trochu třeba jako Den poté, trochu více děje, trochu chytřejší dialogy, trochu méně nevychytávek, trochu méně trapných a nesmyslných scén a asi i lepší herci. Marně.

Vinci (2004)

Dobrá oddychovka z Polska. Problém je jen v tom, že první půlka filmu je nudná a pak od krádeže je to výborný.

Drsná škola (2001)

Jak napsal už selfesteem, tak nejhezčí na celém filmu je asi ten plakát :-). Postavy hereček jsou sice hezké, ale to je všechno. Jen standartně dobrý Brad Renfro. Jinak nuda o ničem.

Paranormal Activity (2007)

To co hlavně oceňuji na tomto filmu je ten dobrý nápad režiséra a jeho realizace natočení na ruční kameru. Na druhou stranu napětí nic moc, snad jen na pár výjimek, navíc první půlka filmu je velikánská nuda. Ale dobrej konec :-).

Cold Creek Manor (2003)

Film plný klišé, což až tak nevadilo. Na druhou stranu dobré herecké obsazení a v celku solidní napětí. Bohužel to co mi vadilo nejvíc byl ten dementní konec, myšleno posledních 20 minut.

Once (2007)

Za hudbu bych dal plný počet, jenže to bohužel není jen o hudbě, ale též o filmu. O hereckých výkonech, to zejména Markéty Irglové, se ani bavit nedá, protože žádné nebyly.

Kovář z Podlesí (2013) odpad!

Tak pohádka naprosto o ničem, děj takřka nulový, hrozná nuda, dialogy na úrovni mateřský školky, herci stejně tak až snad na p.Polívku, navíc je to podáno jak pro blbce a tohle máme pouštět našim dětem???

Smrt modelky (2007)

Film o tom, jak byla Anna Nicole Smith nejhodnější a nejsrdečnější žena pod sluncem, která měla jen štěstí a nakonec smůlu. Neznám samozřejmě přesný život Anny Nicole Smith, jen mi přijde, že tento film z ní udělal chudinku. Navíc byly vynechány takřka všechny kontroverzní a pochybné události, které by jí mohly ublížit. I samotný film je nudný a tak trochu o ničem.