Godzilla (2014)

Snad ještě větší zívárna než o 16 let starší předchůdce...

Velký draft (2014)

Fotbalová nuda.. navíc s nenápadným Costnerem.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

opravdu nechápu co se vám všem na tomhle filmu líbilo... přežijí jen milenci bylo o 3 třídy lepší podívaná!

Dovolená za trest (2014)

Ušlo to někdy v budoucnu to zkouknu ještě.. Sandlera mam rád ale už by nemusel tak často točit filmy s rodinou tématikou např. Zkus mě rozesmát bylo lepší ale na druhou stranu tady to vyvážil super Crews!

Divergence (2014)

Slátanina mezi bradavicemi (5 nebo kolik frakcí ala mrzimor, zmijozel...) a tou hlouposti Hunger games... jednu hvězdičku za to že hunger games byla ješě větší ptákovina a druhá hvězdička za překrásnou S. Woodley, která je ještě krásnější než Emma Watson.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Ptákovina jako předešlé 2 filmy.... 2x* jen za občasný dobrý "heft" + pohled na ty dědečky, který jsme v mládí tak hltal.

Chraň nás od zlého (2014)

Neměl jsem co dělat, tak jsem na ten film (jakožto fanda horrorů) zašel.. Varuju všechny co chtějí utratit přes 100,- za lístek aby raději zvolili jiný film, protože tohle bylo spíš k smíchu a nevěřícnému kroucení hlavou při pozorování takové slátaniny! Nemělo to tempo ani nápad. Lekací scény z 50% jenom že na vás odněkud bafla zvířátka a zbytek taky nestál za moc a nejhorší na tom celým filmu byl napodobení "spuštění muziky při příchodu zla alá jeepers creepers - prostě to okopírovali" a bohužel si zvolily jeden z největších kultů The Doors! Kdyby Jim Morrison nebyl přes 40 let pod drnem a dožil se toho jak jeho úžasnou muziku nějakej blbeček (co si říká pan režísér) totálně zplznil! vlastnoručne by ho zabil nebo na něm vysoudil poslední peny protože k tomuhle by mu sám od sebe nedal svolení.. 1x * pouze za to že jsem viděl už horší průsery, které měli také premiéru v kinech.

Hannibal (2013) (seriál)

Mads Mikkelsen je v tomhle serialu opravdu dobry... ale zbytek postav je pekelne nudnych a po 5 a pul dilech jsem tento serial prestal sledovat!