Já jsem Groot - Groot a prastaré proroctví (2023) (epizoda)

To nejhorší na konec? Díl, který mě asi úplně minul a nezasmál jsem se u něho ani mi nepřišel ničím zajímavý. Čekal jsem že se v poslední epizodě ukáže někdo z Guardians jako na konci 1. série Rocket. Jedno velké nic - asi tak bych popsal poslední díl. Nezachránil to ani hlas Jeffreyho Wrighta.

Já jsem Groot - Grootův sněhulák (2023) (epizoda)

Musím uznat že díl se sněhulákem mě asi bavil z 2. série asi nejvíce, především kvůli pohledné stylizaci.

Ahsoka - Část 4: Ztracení Jediové (2023) (epizoda)

Má to všechno co si fanoušci SW přejí. Je tam pif paf, jsou tam osobní dilema i SPOILER: Anakin S. Sice se v pár scénách najdou maličkosti a ti co budou hledat chyby je najdou, ale suma sumárum se jedná o příjemný SW seriál. Jo a i tady ten Anakin vypadá lépe než v Obi-Wanovi. Tady jde aspoň vidět, s jakým seriálem si kdo dal záležet.

Já jsem Groot - Série 1 (2022) (série)

Je to přesně takové, jaké čekáte. Kraťoučké jednohubky o Grootovi. A možná se v nějakém díle mihne i další ze strážců. Neurazí, nenadchne.

The Inbetweeners - Work Experience (2009) (epizoda)

Další skvělá epizoda tentokrát o prvních pracovních (ne)zkušenostech. Miluju ten humor. Je škoda, že jsem na tenhle skvost narazil až v roce 2023. Tohle je masterpiece.

The Mandalorian - Kapitola 23: Spiknutí (2023) (epizoda)

Prvně zde musím vyzdvihnout skvělou práci Ludwiga Göranssona. Ten hudební podkres je po celý seriál prostě dokonalý a v této epizodě obzvlášť. Dodává seriálu ještě větší šťávu. O ději se ani bavit nebudu, protože zde i nejtoxičtější fanoušci SW musí smeknout klobouk. Výprava neskutečná, dívá se na to opravdu příjemně. Má to všechno, co mají pravé SW mít.

The Inbetweeners - The Field Trip (2009) (epizoda)

Už dlouho jsem se celých 25 minut u žádného seriálu tolik nebavil jako tady. Exkurze do příměstského městečka je jedna z nejlepších epizod tohoto seriálu.

Časové pásmo bylo změněno