Jmenuju se Earl - Earl učitelem (2005) (epizoda)

Konečně první díl u kterého nemusím dát plný počet. Je to vesměs v pohodě díl, ale ty předešlé mě bavily o chlup více.

Doma je tady (2016)

1/10. Směsice čehosi, co ani neví co je a hlavně nemá tušení, co a jak to divákovi předat. Hodně velký průšvih.

Amerika (1994)

Snímek, který je tak těžké jakkoliv číselně ohodnotit. Má to své kouzlo, které ani za mák nesedne všem, ale zavrhovat toto dílo by bylo taky zlé. Každý si na to udělá názor sám. Já jsem se přistihl, že ho v tomto případě asi nemám.

Jmenuju se Earl - Předstíral jsem vlastní smrt (2005) (epizoda)

V životě prostě potkáme lidi, kteří nás sice přitahují svým vzhledem, ale jejich vnitřní povaha nám vůbec nesedne. No a přesně to se stalo v minulosti i Earlovi.

Jmenuju se Earl - Randy boduje (2005) (epizoda)

Většina epizody si plyne svým tempem, aby Vás na konci zasáhla dobrosrdečností celého tohoto počinu. Bravo!

Jmenuju se Earl - Earl přestává kouřit (2005) (epizoda)

Když se i můj otec řehtá smíchy, je to znamení toho, že seriál dělá něco dobře. Skvělá epizoda, u které se nepřestanete smát.

Jmenuju se Earl - Pilot (2005) (epizoda)

Jeden z nejpůsobivějších a nejlepších pilotů, co jsem v seriálové tvorbě zažil.

Rakeťák (2022)

2/10. Bezesporu nejméně povedená pixarovka. Kdybych byl cílovka, tak by to byl průměr. Kouzlem pixarovek je ale to, že dokáží přitáhnout i starší publikum. To se zde (minimálně u mě) rozhodně nestalo. Je to sterilní, nezajímavé a nezáživné. Doporučuji rakeťáka vynechat a pustit si raději jakýkoliv Toy Story.

Ted - Desperately Seeking Susan (2024) (epizoda)

Mně se prostě líbí, jak nám seriál za ubohých 5 epizod dokáže do hloubky vylíčit všechny hlavní postavy a hlavně obdivuju to, jak zapamatovatelné ty postavy jsou. Jiné seriály se o to stejné snaží několik sérií, a tady to je zvládnuté za 5 dílů. Opět nesmí chybět spousta hlášek, gagů a narážek. Spokojenost.

Malý Sheldon - Half a Wiener Schnitzel and Underwear in a Tree (2024) (epizoda)

Už v první epizodě se projevuje skvělý character development, který si seriál za těch 7 let vybudoval. Missy převzala péči o chod domácnosti, a i zde se potvrzuje, že jablko nepadá daleko od stromu. Krásny díl, kde se rodinka vypořádává z živelné pohromy z minulé série.