Game Story - Klíče (2024) (epizoda)

Rozhodně posun oproti prvnímu dílu. Moc pěkně zpracované.

Game Story - Virus (2024) (epizoda)

Tu znělku Indiana Jonese si budu pamatovat ještě hodně dlouho.

Neznámá společnost (2024) (seriál)

Rozhodně nečekejte, že zde najdete odpovědi na nejklíčovější události či problémy naší země. Ty si musíte zodpovědět sami (přeci jen se pořad jmenuje NEZNÁMÁ SPOLEČNOST), ale archivní záběry vhodně zařazené mezi sebe mě potěšily. Flusající dědula ve druhém díle mluví/fluše za vše. Kvalitní jednohubka která neuškodí nikomu.

Neznámá společnost - Nemoc (2024) (epizoda)

Epizoda o té nemoci, kterou už nikdy nechci ani slyšet. Lepší zpracování a zachycení tehdejší atmosféry zpracoval Vít Klusák v jeho filmu Velké nic.

Neznámá společnost - Vesnice (2024) (epizoda)

Záběry z volebního štábu M. Zemana jsou bezednou studnou pro jakýkoliv pořad. Díl o zlých měšťanech (hlavně Pražácích) a venkovanech, aneb když chceš vyhrát volby a užívat si peněz a luxusu v Praze, musíš naťulíkat vesničanům že si s nima v jednom týmu. Jak poetické.

Neznámá společnost - Paraziti (2024) (epizoda)

Až na pár out of context vět v závěru dílu se jedná opět o skvěle nalezené a sestříhané záběry o nás. Není to pěkná podívaná co? Scéna flusajícího děduly mluví za vše.

Neznámá společnost - Soukromníci (2024) (epizoda)

Má to něco do sebe a několik trefných komentářů k dnešní české společnosti to má. Ale vysvětli to někomu, na koho tyto sdělení míří...

Medvěd - Série 3 (2024) (série)

3. řada působí spíše jako dodatek k té druhé, něco jako 2.5. Posun v příběhu se zde spíše nekonal a celé to působilo trochu chladnějším dojmem (jako by Carmy stále zůstal v mrazáku), avšak opět se na to moc dobře koukalo a poslouchalo. I tak jsme se ale dočkali několika skvělých epizod jako Doors či Napkins. Jen pro příště by to chtělo víc šlápnout na plyn. Hands please!