Messi přichází do Ameriky - Messiho éra (2023) (epizoda)

Pro zasvěcené defacto vůbec nic nového natož zajímavého. Nezaujaté osoby se na to stejně nebudou dívat a já se ptám, opravdu nešel ten úvod smrsknout do menšího časového okna nebo tam dát nějaké zákulisní informace o tomto přestupu?

Silvestr – pořád nás to baví (2023) (pořad)

První polovina pořadu ok, ale ta druhá byl naprostá nuda a sestříhaná tak bídně, až mi bylo stydno. Však vybrali kromě "mostu!" ty nejvíce nudné scénky. Tohle je přesně návod jak se silvestrovské pořady nemají dělat. Ale konkurence nebyla v roce 2023 o nic lepší.

Vánoční příběh (2022)

4/10. Tak nakonec to nebylo tak příšerné jak jsem čekal. Problém těchto velkých filmů s desítkou kvalitních herců je jejich nevyužití právě z toho důvodu, aby dostaly prostor ostatní hvězdy. To se bohužel stalo i zde. Původní myšlenka nebyla špatná, ale film by musel být zaprvé lépe napsaný a zadruhé musel by mít daleko větší stopáž. Nejvíce mě bavila dvojice Kaiser-Lábus, asi jako u většiny komentářů zde v hodnocení.

Tom a Jerry (2021)

3/10. Naprosto podprůměrná břečka, která je koukatelná alespoň díky půvabné a charismatické Chloë Grace Moretz. Jinak se jedná o naprosto zbytečný a nudný film, který vyšumí z hlav lidí rychleji, než si tvůrci mysleli. Tohle se i dětem nebude líbit.

Boratův navázaný telefilm (2020)

4/10. To co fungovalo v původním filmu, zde absolutně nefunguje a k tomu to je ještě tak nudné a ubíjející. Mluvím samozřejmě o "skryté" kameře a interakci s obyvateli. Bylo to všechno už takové na sílu a strašně zrecyklovatelné. Pro mě, jako fanouška prvního filmu je to zklamání, které si nezaslouží jakoukoliv pozornost.

Pád domu Usherů - Černý kocour (2023) (epizoda)

Tak pomalý a vleklý průběh jsem osobně tedy nečekal. Postavy až na detektiva a vypravěče nesympatické a nezajímavé a to celé v ubíjejících 60 minutových stopážích. No zatím velké zklamání.

Bodyguardi - Dlouhé páteční odpoledne (2023) (epizoda)

Závěrečný díl reflektuje asi vše, co jsme za těch 8 dílů viděli. Občas zajímavé dialogy, které se potápějí v trapnosti a většinou až přehnané vulgaritě. A to píšu jako fanoušek South Parku, ale musí se se slovíčky dobře pracovat.

Pád domu Usherů - Půlnoční děs (2023) (epizoda)

Naprosto ubíjející a strohý úvod do seriálu. Nutno ale dodat, že od tohoto momentu už to bude jen a jen lepší. V mnoha seriálech se zase povede úvod, a pak to jde do kytek. Zde je to obráceně, začátek působí jako půlnoční děs a zbytek seriálu je skvělý. Pro váhavce: DEJTE TOMU ŠANCI!

Moon Knight - Bohové a monstra (2022) (epizoda)

Přesně to, čeho jsem se obával v polovině seriálu se naplnilo. Prachbídný konec mě jen utvrdil v tvrzení, že celý tento seriál byl přehajpovaná patlanina.

Moon Knight - Hrobka (2022) (epizoda)

Asi nesdílím tu všeobecnou vystříkanost, kterou zde má drtivá většina fanoušků. Připadá mi to jako průměrná epizoda která vykrádá jak Uncharted tak Tomb Raider a jako třešnička na dortu cringe závěr. Koukám že v roce 2022 sežrali fanoušci Marvelu doslova VŠECHNO.