cheyene

cheyene

Vito Scaletta

okres Blansko
výslovnost nicku: [čejný]

homepage

98 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 7
  • 15.7.2018
  Taková moderní rodinka - Zpráva z minulosti (S05E22) (epizoda) (2014)

  Haley objeví krabici se starými věcmi, mezi nimiž je také záznamník její matky, na němž je nahráno, jak oznámila Philovi, že je těhotná. Spolu s ostatními sourozenci se tak Haley rozhodne si z rodičů vystřelit. Jay už má dost toho, jak je Manny vybíravý a nutí jej sníst nakládanou okurku. Glorie na to zareaguje tím, že přiměje Jaye, aby snědl krvavou klobásu od její matky. Jay zase pro změnu nařídí Glorii, aby drbala Stellu na bříšku, kterého se ona štítí. Mitchell a Cameron řeší obrovské výdaje kvůli svatbě, a tak jsou nuceni prodat něco cenného.

  • 10.7.2018
  Alf - Volejte mimozemšťana (S03E14) (epizoda) (1989)

  Willie má problémy s autem. Sotva si jej přiveze ze servisu, objeví se nová závada. Příčinou tohoto koloběhu je nový automechanik, jenž si chce zajistit stálý příjem, tudíž jednu věc opraví a poté se postará o to, aby se druhá poškodila. Alf a Jake od Ochmoneků na to přijdou a rozhodnou se tomu udělat přítrž, zvlášť, když instituce na ochranu spotřebitelů selže a odmítne pomoci. Spolu s Lynn se tak rozhodnou, že mechanika chytí při činu.

  • 10.7.2018
  Alf - Zásah v pravou chvíli (S03E13) (epizoda) (1989)

  Jim, který je Willieho zaměstnancem, ho jednoho dne přemluví, aby mohl přespat u Tannerů. Alf se tedy stěhuje do garáže, ale protože nechce, aby mu cokoliv uniklo, poslouchá. Dozví se, že Jim je v programu FBI na ochranu svědků a byl takto skryt, aby na něj mafie nemohla. Mimozemšťan se začne připravovat na případného nepřítele, avšak v jeho pastech skončí kromě sousedů také agent FBI...

  • 10.7.2018
  Alf - Mistr magie (S03E12) (epizoda) (1988)

  Na základě televizní show se Alf rozhodne stát se kouzelníkem. Je však brzy velice rozčarovaný, když se mu kouzla nedaří a odezva "publika" tak je logicky chladná. Mimozemšťan nechápe, že by musel pořádně trénovat, aby se stal opravdovým mágem. Jeho rozmrzelost rozptýlí až Brian, jenž z Alfa alespoň na chvíli učiní skutečného kouzelníka.

  • 10.7.2018
  Alf - Staré dobré časy (S03E10) (epizoda) (1988)

  Alf se rozhodne zútulnit si garáž a při svém počínání najde krabici plnou filmů a různých předmětů z dob, kdy Kate a Willie byli mladí. Nechybí ani video, na kterém byli mladí Tannerovi na Woodstocku, kde vypadali i řádili v duchu hippies. Willie začne vzpomínat a vysvětluje Alfovi i svým dětem, jak to tenkrát všechno bylo, což bude mít za následek, že se mu o všem začnou v noci zdát sny.

  • 10.7.2018
  Alf - Změna je život (S03E09) (epizoda) (1988)

  Willie má v práci úlevy a je tak více doma. Vaří a stará se o domácnost, protože Kate nastoupila po mnoha letech do práce. Alf ji po telefonu neustále obtěžuje a Williemu neusnadňuje chod domácnosti. Začíná mít zároveň pocit, že Tannerovi už o něj nemají příliš zájem a i z toho důvodu po nich začne požadovat, aby si jej adoptovali. V této situaci přichází Kate s úžasnou novinkou, která brzy všem změní životy od základů.

  • 10.7.2018
  Alf - Odhalení: část 2. (S03E08) (epizoda) (1988)

  Ukazuje se, že Cvoklý Pete, tulák, jenž se objevil u Tannerů, je v kontaktu s centrem pro výzkum mimozemšťanů, které chce Alfa ulovit, zabít a zkoumat. Tannerovi trpí u Ochmoneků, zatímco kolem Alfa se stahuje smyčka. Podaří se jim však vypařit a následně přijmou tuláka a skromně s ním slaví Díkůvzdání. To se Petea dotkne a začne uvažovat, zda by neměl zakročit proti hlídce, která je již na cestě, aby odchytla a zabila Alfa.

  • 10.7.2018
  Alf - Odhalení: část 1. (S03E07) (epizoda) (1988)

  Je tu Díkůvzdání. Po ulicích se potuluje vandrák a vybírá popelnice. Zavítá i k Tannerovým do garáže, což se pochopitelně Williemu nelíbí a vyhodí jej. Tulák se později vrací a setká se s Alfem, který mezitím stihl sníst krocana a všichni Tannerovi jsou tak nuceni slavit sváteční den u Ochmoneků.

  • 12.6.2018
  Alf - Tajnosti (S03E06) (epizoda) (1988)

  Lynn má nového nápadníka. Je jím starší zástupný spisovatel, jenž má ovšem vyšší věk než Kate. Je jasné, že se to Tannerovým nebude příliš zamlouvat. Jejich dcera již má sice téměř 18 let a je pochopitelné, že hodně chodívá na různá rande, avšak tohle je trochu moc. Lynn tedy začne rodičům tvrdit, že chodí s Randym, hloupým fotbalistou, kterého ve skutečnosti pouze doučuje. O tom, že lže a dál se stýká se spisovatelem, se dozví pouze Alf, avšak ten není právě tvorem, co by dokázal tajemství udržet.

  • 12.6.2018
  Alf - Alfova show: část 2. (S03E05) (epizoda) (1988)

  Talkshow Johnnyho Carsona pokračuje s Alfem na pozici moderátora. Z pořadu si dělá vyloženě vlastní prezentaci a pouští záběry ze svého seriálu, vždy k aktuální otázce či tématu, jež bylo s hosty i bez nich nadneseno. Vidět tak můžeme např. jeho odchody do kuchyně, vzpomínky na Melmac či jeho průšvihy. Diváci show stále očekávají příchod posledního hosta, papeže Jana Pavla II.

  • 12.6.2018
  Alf - Alfova show: část 1. (S03E04) (epizoda) (1988)

  Alf uvádí talkshow místo Johnnyho Carsona. Mezi jeho hosty má být papež Jan Pavel II., ale také Joyce Brothersová. Coby moderátor je mimozemšťan stejně svérázný, jak ho známe, a tak jeho dva první hosté předčasně ukončí rozhovor a naštvaně odejdou. Stále se tedy čeká na příchod Svatého otce. Alf v přestávkách mezi jednotlivými hosty a otázkami pouští záběry ze dvou sérií svého seriálu.

  • 3.6.2018
  Alf - Anděl strážný (S03E02) (epizoda) (1988)

  Tannerovi hrají na své zahradě kroket, což bývala oblíbená hra i na Melmacu, jenže zatímco na Zemi jde o vznešenou hru, u mimozemšťanů šlo o pořádnou řež. Alf omylem poraní Willieho, je z toho špatný a sám pro sebe si říká, že by si někdy přál, aby vůbec u Tannerů nežil, že by jim bylo bez něj lépe. Následně zraní i sám sebe a v bezvědomí se mu zdá, jaké by to bylo, kdyby se mu jeho vyslovené přání splnilo. Jak by se Tannerovým žilo bez mimozemšťana? A jak by na tom byl samotný Alf?

  • 3.6.2018
  Alf - Rváč (S02E21) (epizoda) (1988)

  Brian přichází domů a je zbitý od chlapce z ulice. Doma dostává kázání, že rvát se nesmí, přestože je mu polehčující okolností, že hájil svoji matku. Dalšího dne se však situace opakuje a to už toho má Alf právě dost. Zavolá otci agresivního chlapce, panu Duncanovi, a vydávajíc se za Willieho, nutí ho přijít se omluvit. Návštěva má však zcela jiný průběh. Otec je rozhořčený a odhodlaný se s panem Tannerem rvát. Williemu brzy přeteče trpělivost, násilím pana Duncana vyhodí z domu a získá si tak pověst velikého bojovníka. Alf je nadšený a už se vidí jako jeho boxerský trenér a manažer...

  • 3.6.2018
  Alf - Pro lásku všechno (S03E01) (epizoda) (1988)

  Lynn je zdrcena z rozchodu se svým dlouholetým přítelem. Není s ní řeč, a tak si Alf pořídí knihu o lásce, aby z ní načerpal rady pro zamilované. Díky němu, ale také shodě náhod, vyráží Lynn na rande s úplně jiným mladíkem, než bylo původně v plánu, avšak zdá se, že by jim to mohlo vyjít...

  • 3.6.2018
  Alf - Přátelé (S02E25) (epizoda) (1988)

  Alf už má dost toho, že kdykoliv někdo zazvoní u Tannerů, musí se běžet schovat do kuchyně, do garáže či pod stůl. Rozhodne se tedy svolat tiskovou konferenci a představit se celému světu. Willie mu to vehementně rozmlouvá a snaží se mu vysvětlit, že by skončil v laboratoři, kde by byl pozorován, zkoumán a zemřel by zcela odříznut od okolního světa. Alf si díky tomu své záměry rozmyslí, plánované odhalení zruší, avšak propadne depresi ze samoty, což začne mít vliv i na ostatní. Uspořádají mu tedy večírek s překvapením.

  • 3.6.2018
  Alf - Na mizině (S02E26) (epizoda) (1988)

  Lynn se dostane na prestižní univerzitu, na které studoval i Willie. Je z toho nadšená, ovšem je tu jeden háček. Škola je soukromá a navíc v jiném městě, dojíždění nepřipadá v úvahu a na studentský život Tannerovi nemají dostatek financí, protože jejich návštěvník z kosmu je pro rodinu velikou zátěží. Lynn se jen těžko smiřuje s tím, že nemůže jít na vysněnou univerzitu a bude muset studovat pouze na státní vysoké škole. Alfa začne brzy užírat myšlenka, že zejména kvůli němu nemůže jít Lynn za svým snem a že si skrze něj pokazí budoucnost. Rozhodne se tedy udělat vše, aby se rodinný rozpočet zlepšil. Tento úkol je však nesmírně náročný, neboť mimozemšťan nemůže opustit dům.

  • 3.6.2018
  Alf - Alfovo druhé já (S02E23) (epizoda) (1988)

  Alf začne z nudy sestavovat auto z nejrůznějších předmětů, nástrojů, přístrojů a dílů, které u Tannerových najde. Svůj výtvor pojmenuje "Alf Romeo" a je spokojen, avšak nadšení není sdíleno nikým z rodiny. Mimozemšťan se tedy začne učit břichomluvení. Ač se to zpočátku zdálo jako nevinná činnost, brzy u Alfa přeroste v závislost a psychózu, od které mu nikdo nedokáže pomoct. Loutka Phil, jejímž prostřednictvím hovoří, resp. břichomluví, začne mimozemského tvora zcela ovládat a Tannerovi tak musí zavolat na pomoc psychiatra Larryho, aby jim i Alfovi pomohl.

  • 3.6.2018
  Alf - Stěhování (S02E22) (epizoda) (1988)

  Willie je v práci povýšen, což s sebou ale přináší i nutnost se přestěhovat do San Diega. Hlava Tannerovy rodiny se sice domnívá, že zvládne do zaměstnání dojíždět, avšak brzy se ukáže, že to nebude fungovat. Rodina tedy podá inzerát na prodej svého domu. Zájemců je dostatek, ovšem Alf se stěhovat nechce a začne dělat vše proto, aby si dům nikdo nekoupil. Jak se k tomu postaví Willie a Kate?

  • 3.6.2018
  Alf - Tequila (S02E24) (epizoda) (1988)

  Kate se chystá na sraz se svými kamarádkami ze školy. Pořádně tedy uklízí dům, neboť setkání se má konat u Tannerových. Nebyl by to ovšem Alf, kdyby neprovedl něco, co plány překazí. Sraz se tedy musí uskutečnit v hospodě. Poté, co se všichni rozchází do svých domovů, jedna z kamarádek prozradí Kate, že se pohádala s manželem a nemá kam jít. Kate jí proto nabídne, aby šla k nim a domnívá se, že krátkodobý azyl vše vyřeší. Problém je však daleko závažnější a nakonec to bude právě Alf, kdo bude muset podat ženě pomocnou ruku.

  • 6.5.2018
  Alf - Pes v domě (S02E20) (epizoda) (1988)

  Brian přivede domů psa, o kterém tvrdí, že ho sledoval celou cestu ze školy. Tannerovi se rozhodnou psa ponechat u sebe doma do doby, než se o něj přihlásí skutečný majitel. Vyvěsí v okolí plakáty a čekají. První zájemce o fenu Alfínu, jak ji Tannerovi pojmenovali, očividně není pravý, tudíž si zvíře neodvede. Alf ovšem začíná na psa žárlit a poslední kapkou je, když si Alfína lehne do mimozemšťanova pelechu. Brzy si pro fenu přijde její pravá majitelka, malá holčička, avšak Alfína není k nalezení. Je jasné, že v tom má prsty žárlivý Alf.

  • 2.5.2018
  Alf - Občané a zloději: část 2. (S02E18) (epizoda) (1988)

  Alf, velitel a spojovatel sousedské hlídky, kterého již pro jeho plané poplachy a dotěrné chování nikdo nebere vážně, spatří zloděje, jak se vloupává do domu Ochmonekových. Willie a ani policie mu již nevěří, takže se vydává pachatele dopadnout sám. Akce se však nezdaří, zloděj uprchne a ve chvíli, kdy policie radši přijíždí situaci prověřit, zůstává Alf uvězněn v obklíčeném domě. Mimozemšťan začne zmatkovat a křičet na policii přes okno vyhrůžky o rukojmích. Zatímco se venku plánuje zásah slzným plynem a obsazení domu, Willie se snaží vymyslet plán, kterým by Alfa zachránil.

  • 2.5.2018
  Alf - Občané a zloději: část 1. (S02E17) (epizoda) (1988)

  Ochmonekovi byli vykradeni. Jejich synovec Jake tedy na pár dní zůstává u Tannerových a snaží se balit Lynn. Mezitím dochází k další vloupačce u jiných sousedů. Situace dospěje za pomoci policie k utvoření sousedské hlídky, jejíž stanoviště bude u Tannerů v garáži. Alf se pro tuto činnost nadchne a přemluví Willieho, aby se stal hlavním operátorem, spojovatelem a velitelem. Svým chováním, dotěrností a planými poplachy však začne všechny sousedy i policii štvát, a tak ve chvíli, kdy spatří skutečného zloděje, nepřikládá tomu nikdo důležitost. Alf se tedy rozhodne zakročit sám...

  • 21.4.2018
  Alf - Návštěva strýčka (S02E16) (epizoda) (1988)

  K Tannerovým má přijet na návštěvu strýček Albert, kterého nikdo nemá rád pro jeho ne příliš dobrou povahu. Návštěva se však zrušit nedá, a tak je potřeba "uklidit" Alfa. Willie mu na zahradě postaví stan a tam mimozemšťan přebývá, byť nerad. Strýček všechny překvapí svým změněným chováním. Před časem totiž prodělal infarkt a uvědomil si, že ho nikdo nemá rád a ani jej nikdo nepřišel navštívit. Navíc o jeho potížích nikdo pořádně nevěděl. Ve chvíli, kdy zůstane Albert a Alf sám doma, narazí strýček na zahradě na stan, nakoukne dovnitř a při pohledu na chlupaté stvoření dostane další infarkt. Alf si nejprve nepřipouští závažnost nastalé situace, ale později si začne toto neštěstí vyčítat a odmítá se s kýmkoliv vidět.

  • 21.4.2018
  Alf - Na vlastní pěst (S02E19) (epizoda) (1988)

  Alfova nevidomá přítelkyně Jody nemá kde bydlet. Mimozemšťan jí tedy nabídne, aby přišla k Tannerovým, kde může zůstat do doby, než si něco sežene. Zprvu se to nelíbí Williemu ani Kate, ale nakonec souhlasí. Po několika týdnech společného soužití se však rozhodnou zakročit a naznačí Jody, že by měla nějaké bydlení hledat. Dívka si nakonec najde byt a odstěhuje se, avšak i s Alfem, který jí chce v začátcích pomáhat se zabydlet. Jak jim bude společné soužití fungovat?

  • 21.4.2018
  Alf - Soud (S02E15) (epizoda) (1988)

  Alf si hraje na zahradě s míčem a učí se americký fotbal. Chvíli po jeho tréninku přijde paní Ochmoneková s tím, že jí někdo rozbil okno. Tannerovi to svedou na Briana, avšak jakmile sousedka odejde, obvinění se snese na Alfa. Ten tvrdí, že s tím nemá nic společného, avšak skrze zkušenosti s ním mu nikdo nevěří a Willie mu zakáže na měsíc sledování televize. Alf si přeje spravedlivý proces, a tak se u Tannerových rozjíždí soud. Mimozemšťan se sice statečně hájí, ale přesto je odsouzen. Brzy poté vyjde najevo skutečná pravda ohledně rozbitého okna a Tannerovi se nestačí divit.

  • 10.4.2018
  Alf - Nový soused (S02E14) (epizoda) (1988)

  Ochmonekovi dostanou do péče svého synovce, dospívajícího Jakea, jehož otec je na 5 let zavřen ve vězení. Stárnoucí pár, byť si vždycky přál mít dítě, mladíka nezvládá. Jediný, kdo ho dokáže srovnat, ovlivnit a navíc v něm odhalit skrytý talent pro kutilství, je Alf. S Jakem se brzy skamarádí a chlapec začne opravovat nejrůznější věci nejen Tannerovým, ale i svému strýci a tetě.

  • 8.4.2018
  Zpátky do školy - Investigativní žurnalistika (S01E13) (epizoda) (2010)

  Začíná nový semestr a do studijní skupiny se začne vtírat Buddy, kterého nikdo nezná a nepamatuje si jej, byť s nimi před Vánocemi chodíval na španělštinu. Všichni se chtějí nového a nevítaného člena zbavit, avšak není to tak snadné. Jeff si předsevzal, že už nebude tak sebestředný a s nadšením přijme nabídku děkana na pozici editora školních novin.

  • 8.4.2018
  Zpátky do školy - Srovnávací religionistika (S01E12) (epizoda) (2009)

  Blíží se konec semestru a Vánoce. Celá studijní skupina dostane od Shirley náramek s písmeny WWBJD (What would baby Jesus do? Co by udělal Ježíšek?) a připravuje vánoční posezení v duchu křesťanských tradic. Neuvědomuje si však, že Annie je židovka, Abed muslim, Britta ateistka, Pierce se považuje za buddhistu a Jeff je agnostik. V jídelně je Abed napaden vzteklým Mikem. Jeff se spolužáka zastane a agresor si to s ním chce vyřídit v pěstním souboji. Celá situace se vyhrotí ve chvíli, kdy Mike se svými kumpány vtrhne na hodinu španělštiny, kde Jeff právě píše závěrečný test, a vyzve jej na souboj. Rozčílený a vyhecovaný právník výzvu přijme, avšak poté si uvědomí, že se nikdy nerval a ani to neumí. Troy s Piercem ho tedy rychle začnou učit boxovat a připravovat na tvrdý boj. Shirley je zásadně proti tomu, aby se střet uskutečnil, protože je to v rozporu s Vánocemi a tím, co by udělal Ježíš.

  • 8.4.2018
  Zpátky do školy - Otázka lidské sexuality (S01E11) (epizoda) (2009)

  Na Greendaleu je týden sexuální osvěty a Annie pomáhá děkanovi s přípravami. Je pověřena, aby na večírku předvedla nasazení kondomu na anatomicky přesný model. Annie začne panikařit, byť před děkanem na sobě nedá nic znát, protože s tím nemá moc zkušeností. Shirley a Britta se rozhodnou jí pomoct. Vloupou se tedy do děkanovi kanceláře, kde je model penisu, aby si Annie nasazení pánské ochrany vyzkoušela a zbavila se tak ostychu. Pierce jde na večírek se svoji novou přítelkyní a snaží se Jeffa přimět k tomu, aby si společně užili dvojité rande. Jenže právník bude mít problém si sehnat dívku k sobě, protože všechny, které má v telefonu uložené, jej odmítnou. Abed se trefí z dálky do koše a Troy ne. Začne se tedy s kamarádem předhánět, aby mu dokázal, že jeden je lepší v popkultuře a druhý ve sportu. V každém sportu, v němž chce Troy zabodovat, je však Abedem poražen.

  • 5.4.2018
  Zpátky do školy - Ekologie (S01E10) (epizoda) (2009)

  Señor Chang potrestá celý kurz španělštiny napsáním dlouhé eseje za to, že po ukončení písemného testu Annie pokračovala v psaní. Studijní skupina požádá Jeffa, aby za učitelem zašel a poprosil ho o zmírnění trestu. Jeff se za Changem vypraví a brzy zjistí, že příčinou jeho chování je nedávný rozchod se ženou. Pokusí se mu tedy pomoct, vyrazí s ním na večírek a učitel mu napsání eseje zcela promine. Přijdou ostatní na to, že je Jeff hodil přes palubu? Pohne se v právníkovi svědomí a udělá něco pro to, aby byl trest zrušen i ostatním? Pierce pomáhá Shirley s přípravou na kurz vystupování na veřejnosti. Abed a Troy se podílí na pokusu s krysami, kterých se však Troy hrozně štítí.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace