Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (3 700)

plakát

Osada - Epizoda 7 (2021) (epizoda) 

Tato epizoda nemá chybu. Focení Rubala, točení reklamy a dílčí zápletky u ostatních, zejména Davida či Fraňka a Heleny.

plakát

Osada - Epizoda 6 (2021) (epizoda) 

Seriál trošku nabírá obrátky. Mezi Milanem a Helenkou to dře, situace mezi puberťáky se stává pikantnější a bezmezná idylka není ani u Davida a jeho ženy.

plakát

Osada - Epizoda 5 (2021) (epizoda) 

I tento díl plní to, čím pro mě Osada je. Nenáročná podívaná, u které si skvěle odpočinu.

plakát

Osada - Epizoda 4 (2021) (epizoda) 

Pohoda a humor. To dělá tento seriálek ideální relaxační podívanou.

plakát

Osada - Epizoda 3 (2021) (epizoda) 

Já se bavil. Nejen díky vtípkům, ale i ději této epizody. Romantická linka mezi puberťáky byla fajn kořením, podobně jako basket.

plakát

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda) 

Několikrát jsem se od srdce zasmál. Těsnění studny o šábesu nemělo chybu, stejně jako hubení sršňů a psaní románu. :)

plakát

Osada - Epizoda 1 (2021) (epizoda) 

Coby start, tedy seznámení s postavami, prostředím a nastíněním konceptu, je E01 povedená. Dobré vtípky potěší, stejně jako herecké výkony a lokace.

plakát

Láska a příšery (2020) 

Během krátké doby jsem tento snímek viděl dvakrát, což už samo o sobě napovídá, že jde o film, který zaujme, pobaví a rozhodně není záležitostí jednoho zhlédnutí. Některé příšery dokázaly správně vyděsit, jiné pobavit, hlavní hrdina v pozici smolaře či losera si brzy získá divákovy sympatie, potěší i pes a zkušený lovec příšer se zaučenou dívčinou.

plakát

Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad) 

Pohlreich jako moderátor gastronomických pořadů má stále co nabídnout. Na Ano, šéfe! to sice nemá, avšak tento svůj počin už Zdeněk nepřekoná. Buďme tedy rádi, že nám alespoň představuje restaurace, v nichž to šlape, které jsou špičkami ve svých oborech a zde se snaží ze sebe vydat to nejlepší, aby vyhrály.

plakát

Železný stisk (1977) 

Snímek by se klidně mohl jmenovat Million Bullets, Baby. Dle zdejšího hodnocení by se mohlo zdát, že nejde o nějak zvlášť dobrý film (62% u Eastwooda je možná méně), spíše o nějaké béčko, což svým způsobem i je, avšak má tempo, spád, dobrou akci i děj, byť některé jednání postav je v rozporu s logikou. Jak předesílá moje první věta komentáře, hodně se tu střílí (v některých scénách až zbytečně moc), atmosféra je občas hutná a drsná, což umocňuje výsledný zážitek. Kladně hodnotím nejen Clinta, ale také jeho hereckou kolegyni Sondru Locke.