Geralt66

Geralt66

<< předchozí 1 2
    • 20.1.2016  00:43

Toto je opravdu filmový zážitek. Úžasné záběry, kamera uchvacující. Film doporučuji si vychutnat v kině. Doma na DVD to již nebude ono. Těžko něco vytknout. Snad jen absenci hlubší myšlenky...

• 30.7.2014  22:52
    Benga v záloze (2010)

Co má tohle znamenat? Ani vtipné, ani nic. Vydržel jsem to přesně 47 minut. Ubohost na n-tou. Ztracená skoro hodina života. Fakt odpad.

• 30.7.2014  11:46

Tak nějak nevím, mám moc rád sci-fi a toto je určitě super film tohoto žánru. Například Oblivionu byl mnohými vyčítán scénář, že všechno bylo jasné, zápletky a tak. Tady to snad bylo ještě jasnější od začátku filmu - po prvním probuzení. Jenže Oblivion byl parádně vystylizovaný. Samozřejmě Edge of Tommorow je parádní akce. O tom není pochyb. Ale všechno už tady nějak předtím bylo, od "Na Hromnice o den více" po "Hvězdnou pěchotu". Originalita tedy nulová. Trochu pochybuju o maximálním hodnocení, aktuálně 88%? Nejsou i původní Transformers mnohem originálnější? Za mě prostě výborný film, ale max 75%. Skoro 4 hvězdy. BTW z Emily Blunt nejsem nějak urvanej, jako většina borců tady :-) Megan Fox je větší kočka a Charlize Theron je kočka i vynikající herečka. :-), jen tak namátkou.

• 12.7.2014  21:03

Atmosférický blockbuster jak má být, je mi líto, že jsem neviděl v kině, to bych se asi po_ral z některých scén např. v Jeruzalémě. Samozřejmě je tady spousta nelogičností v ději, ale to přece není důležité. Jde o zombie film a díky v podstatě "civilnímu" zpracování a skvělé režii si tento film užije každý fanoušek "velkých filmů", protože tady nic nechybí. Výborně zahrál Brad Pitt, což se dalo čekat.

• 10.7.2014  20:39

Výborný kriminalistický seriál, hned po Kriminálce Las Vegas u mě v žebříčku, jde o to, že má vynikající postavy, zápletky se neopakují.

• 10.7.2014  20:03
    Na mol (2012)

Film je hodně minimalistický a přesto dokáže vyprávět i o velkých věcech. Alkohol jako droga tolerovaná všemi vládami světa se tváří nenápadně, přesto má nejvíce obětí zřejmě všech dob. Nejde jen o konkrétního jedince, který si ničí mozek, játra a vlastně tělo jako komplet, ale o dopad na jeho okolí, rodinu. No dost moralizování, doporučuji každému shlédnout tento snímek, nejedná se o holywoodský trhák, ale o přesvědčivě zajímavý film.

• 10.7.2014  19:57

Moc hezká pohádka. Myslím, že se to tvůrcům hodně povedlo, trošku to kazí český dabing, ale za to film nemůže. Koukali jsme na to s malou dceruškou a ta byla nadšená. Některé hlášky opakuje pořád dokola. Výborná rodinná zábava pro všechny,

• 10.7.2014  15:13

Vlastně to bylo tak hloupé, až se mi to líbilo. Emmerich umí díky efektům zamaskovat řadu scénaristických děr. A já jsem se dobře bavil. Pěkná prohlídka Bílého domu, poté brutální akce, klasický zrádce, všechno dost klišoidní, ale mistrně zamaskované do hezkého kabátku. A tak vidíme vybuchnout Bílý dům, což muselo asi spoustu Amíků dojmout k slzám. Poté však ještě více epickou záchranu zdánlivě nezachránitelného.

• 10.7.2014  14:53
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Takže asi tak, tento pořad je zinscenován od začátku až do konce. Od vaření po šmejdění a hodnocení, kde mimochodem v rámci úspory finančních prostředků, s autem, kde sedí hodnotící, cloumá zbytek štábu na efekt, že je auto v jízdě a veze hodnotícího domů. A takových momentů tam je mraky. Takže reality show, která nemá s realitou nic společného, což je podle mě základní premisa, kterou musí mít. Jinak jako komedie na podvečer, proč ne. "Dobrý, ale je to málo slané", "Já nejím ryby, houby a dosaďte si cokoliv"

• 10.7.2014  14:46

Arnie v nejlepší formě, pak že prý neumí hrát, tady mu to sedne úplně přesně a nedovedu si v této roli představit třeba Stalloneho, který byl v té době jeho největší konkurent. Další herci taky výborní, přesvědčivý záporák, no prostě paráda. K dokonalosti chybí jen malinko. Pár WTF momentů, honička na koni, Harrier v akci. Vždy znovu a znovu tento film dokáže parádně zabavit celou naši rodinu a to není obvyklé.

• 10.7.2014  14:23
    Taxi (2004)

To si fakt dělají prdel? Takhle ráno vstane americký producent a řekne si, co jsme ještě nezmršili. Tak šup, třeba Taxi, rychlé auta, pár vtípků a bude nám to fungovat. No hrůza, s tím ať jdou fakt do zádele.

• 10.7.2014  13:53
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Já bych to viděl asi tak. Vůbec to není špatné, ani dobré. Prostě zlatý střed. Některé díly se i dají zkouknout, některé jsou příšerné kraviny.

• 10.7.2014  10:00

Vacátko, Bouše, Mrázek a Brůžek - mordparta jak má být i Grissom by zezelenal závistí. Vtipně napsané dialogy, brilantní zápletky, tajemná atmosféra, perfektní herecké výkony. Kvalitní seriál s tajemnou atmosférou noir, kterou dodává černobílé provedení.

• 10.7.2014  09:51
    Comeback (TV seriál) (2008)

Ze začátku jsem to považoval za úplnou stupiditu a nenašel jsem si k tomuto sitkomu cestu. Párkrát jsem pak debatoval s přáteli a zjistil jsem, že to není až tak špatné. A opravdu, humor je to docela schůdný, Ozzák je super, o tom žádná, i když jsem ze začátku jsem ho nemusel. Nakonec tedy těch 70%. Dobrá zábava na podzimní večery.

• 10.7.2014  09:45
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Mě to prostě nesedlo, nepopírám, že jsou některé vtípky husté, samozřejmě, když jsme v tak atraktivním prostředí. Kolik už toho z doktorského prostředí je? Mraky. Jestliže bych se chtěl bavit humorem na téma smrtelných nemocí, pustím si Dr. House, chci-li méně humoru a více lidských příběhů, máme tady Chirurgy.

• 10.7.2014  09:36
    McLeodovy dcery (TV seriál) (2001)

Nádherné scenérie Austrálie, ale to je asi v každém australském filmu nebo seriálu. Holky jsou docela sympatické, v mnohém mi to připomíná třeba Dallas, nekonečné starosti s obrovským majetkem. Na naše poměry zajímavé, málokdo z nás asi takhle farmaří. Je to zajímavá exkurze. Sečteno, podtrženo - není to špatné. Není to však můj šálek kávy, takže končíme tak napůl.

• 10.7.2014  09:27
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Situační komedie z velmi smutného prostředí, nejlepší jsou asi první díly s plukovníkem Henrym. Výměna postav byla těžký direkt pro zajeté koleje, ačkoliv plukovník Potter má také své kouzlo a ve vztahu k Radarovi je i mnohem lidštější. Trapper byl parádní parťák Hawkeyho a je škoda, že skončil. Jeho nástupce je taky príma, ale už to možná není úplně ono. Příjemnou změnou je "šlechtic" Charles Winchester, který je oproti Franku Burnsovi mnohem košatější postava a není tak jednoznačným padouchem. Margaret časem ubírá ze své tvrdosti a ke konci je docela lidská, což je i svým způsobem divná změna. Jednoznačně ale vede Klinger, protože energie, kterou vynakládá do cesty zpátky domů, je neutuchající. Přestože se jedná o velice jednoduchou zápletku, tak vždy potěší.

• 10.7.2014  08:51
    Futurama (TV seriál) (1999)

Takt to je fakt vesmírná, mezigalaktická a časoprostorová bomba. Když jsem viděl první díl, tak jsem fakt nechápal. Erupce fantastických vtípků, narážek a parodií snad na všechno. Nejlepší příběhy v budoucnosti v historii kinematografie. Postavy jsou parádní, každá velmi výrazná a jako celek fungují taky. Ne 100% protože větší zábavu si prostě nedovedu představit, škoda, že v okolí nemám nikoho, s kým bych mohl sdílet, rodina a příbuzní jsou totálně out. No nevadí, dívám se sám :-), "Zoidbergu to všechno zaplatíš", "Bender je zase totálně střízlivej, jestli to tak půjde dál, tak ho to zabije"

• 10.7.2014  00:03

Tento film se mi velmi líbí. Tom Cruise mi vyjímečně nějak moc nevadil a roli jsem mu věřil, což se nedaří vždy beze zbytku. Každopádně parádní styl vyšetřování, velmi zajímavý příběh, dost drsný padouch a jeho poskok. Co bych chtěl ale vyzdvihnout, je každopádně parádní automobilová honička, která mi připomněla klasiku Bullitův případ. Nejvíce mě dostal její závěr, toto nemá obdoby, ještě jsem nic podobného ve filmu neviděl. Celkově se jedná o velmi zajímavou detektivku s pozvolným utahováním šroubů. Můžu jen doporučit.

• 9.7.2014  23:54
    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010)

Tak tady máme další americký detektivní seriál. Podle upoutávek to vypadalo na parádní akční pecku. Realita je však o dost slabší. Celkem obyčejné detektivní příběhy. Občas se tam objeví hezké holky a auta, prostě Havaj. Nevím, kde hledat originalitu, můj oblíbený tvůrce Wiseman se tentokrát moc nepochlapil. Čekal jsem větší vzrůšo.

• 9.7.2014  23:41
    Nestyda Louis C.K. (TV film) (2007)

Výborná satira, Louis si bere na paškál kdeco a kdekoho, každopádně to funguje. Smál jsem se celou dobu. Občas uvažuju, proč něco podobného nefunguje v Česku a pak mi dojde, že my jako národ neumíme snášet jakoukoliv kritiku, tak proto, no. Stačí jak se chová hlava státu a pak to jde sestupně až do spodních pater.

• 9.7.2014  23:35
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

Sonda do typické americké rodiny, jak podobné se žlutou rodinkou. Al Bunda alias Homer Simpson - těžko říci, kdo je největší břídil a typičtější Amerikán. Rozhodně se jedná o parádní počin, občas na hraně supertrapnosti, ale tak to asi má být.

• 9.7.2014  23:28
    Wolffův revír (TV seriál) (1992)

Aha, další německá detektivní záležitost, takže ne děkuji. Obejdu se bez toho. Bože, kde jsou doby Schimanského - ten měl alespoň koule.

• 9.7.2014  23:24
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Mě to prostě baví :-D Sheldon Cooper, vlastně pardon doktor Sheldon Cooper celý seriál táhne, ale skvěle mu sekundují ostatní. Už vím, co přesně znamená Geek. Díky za to. Je tam mraky různých narážek, které chápou jen zasvěcení. Vlastně je to taková americká verze IT Crowd a ty já miluji. Děkuji tvůrcům, že vytvořili tento vyjímečný seriál, dodnes se usmívám, když si vzpomenu, co všechno si vytrpěl Raj, než se naučil mluvit s ženskýma. A takových WTF momentů je tam přehršel.

• 9.7.2014  23:17

Luc Besson na vrcholu slávy. Vynikající, napínavý film. Podle mě jeden z nejlepších akčních filmů. Navíc geniální postava Viktora Čističe.

• 9.7.2014  16:27
    Pojišťovna štěstí (TV seriál) (2004)

Tak tento seriál mě za srdce nechytnul. Nejni to tak upe špatné, ale jo vlastně je. Koukal jsem ale nedokoukal. Nešlo to, přitom se tam objevili ti nej herci v ČR. Jednotlivé epizodky se dají ale jako celek, třeba jeden díl, ne ne.

• 9.7.2014  16:20
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Tak tenhle pejsek, kterých se tam snad přes padesát objevilo přiroste k srdci. Ostatní herci už méně. Tuctový seriál, kterých je mnoho.

• 9.7.2014  14:01
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Rodinka k pohledání, velká rodinná zábava. Některé hlášky nesmrtelné, Cody, Dana a vlastně všichni jsou super. Seriál těží z protikladů a těží výborně. Ne vždy se to takto pěkně povede.

• 9.7.2014  13:55
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Víte, kolik za to berou naši Top herci? Milion a dva miliony berou :-D Je to všechno komerce non plus ultra, všichni jsou spokojeni a večer si pustí 90% českých domácností - to je realita dnešních dní. Peníze prostě nesmrdí. Herci, kteří opravdu umí hrát berou takových 12 papírů čistého, mluvím o hercích z divadla na krajské úrovni :-( to je REALITA

• 9.7.2014  13:50
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Tak nic pro mě, kdysi jsem s maminkou jako malé dítě i občas sledoval. Dneska i maminka uznává, že je to kravina.

<< předchozí 1 2