Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Sonda do typické americké rodiny, jak podobné se žlutou rodinkou. Al Bunda alias Homer Simpson - těžko říci, kdo je největší břídil a typičtější Amerikán. Rozhodně se jedná o parádní počin, občas na hraně supertrapnosti, ale tak to asi má být.

Bounty (1984)

Nevím do jaké míry historický přesné, ale dle mě jeden z nejlepších historických filmů vůbec. Skvělé herecké výkony (kdy ostatně Anthony Hopkins zahrál špatně) a vynikající atmosféra se skvělou hudbou od mistra Vangelise.

Barbar Conan (1982)

Absolutní fantasy klasika. Samozřejmě vzhledem k době jsou například některé triky slabší, ale je to vyváženo fantastickou atmosférou a to doslova. Miluju tenhle film a vždy milovat budu.

Top Gear (1978) (pořad)

Úžasný seriál o autech, někomu možná nesedne britský humor, který je specifický. Mě však sedíl, takže děkuji tvůrcům. 10 z 10 - nemohu jinak, protože auta miluju. Nejlepší epizoda, když testují Škodu Yeti :-), padal jsem smíchy pod stůl. Ještě jednou díky

M*A*S*H (1972) (seriál)

Situační komedie z velmi smutného prostředí, nejlepší jsou asi první díly s plukovníkem Henrym. Výměna postav byla těžký direkt pro zajeté koleje, ačkoliv plukovník Potter má také své kouzlo a ve vztahu k Radarovi je i mnohem lidštější. Trapper byl parádní parťák Hawkeyho a je škoda, že skončil. Jeho nástupce je taky príma, ale už to možná není úplně ono. Příjemnou změnou je "šlechtic" Charles Winchester, který je oproti Franku Burnsovi mnohem košatější postava a není tak jednoznačným padouchem. Margaret časem ubírá ze své tvrdosti a ke konci je docela lidská, což je i svým způsobem divná změna. Jednoznačně ale vede Klinger, protože energie, kterou vynakládá do cesty zpátky domů, je neutuchající. Přestože se jedná o velice jednoduchou zápletku, tak vždy potěší.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Vacátko, Bouše, Mrázek a Brůžek - mordparta jak má být i Grissom by zezelenal závistí. Vtipně napsané dialogy, brilantní zápletky, tajemná atmosféra, perfektní herecké výkony. Kvalitní seriál s tajemnou atmosférou noir, kterou dodává černobílé provedení.