Dort (2014)

Výborné drama, kde Jennifer Aniston předvádí asi nejlepší výkon. Dokonale napínavý a myslím, že i pravdivý příběh. Nejlepší bylo, že do poslední chvíle nevíme, co se jí stalo. Mám Jennifer jako herečku ráda a jsem z toho fakt nadšená. Luxuně zahrané depresivní a úzkostné chování se vztekem z toho všeho .

Muž na laně (2015)

Mrzí mi to, ale víc fakt nemůžu dát. Čekala jsem od toho mnohem víc. Fakt velký zklamání ..

Samotáři (2000)

Tak tahle komedie/drama nemá chybu. Hodnotím 5* , protože míň dát ani nejde! Luxusně zahraný. Nechápu jak mi to mohlo uniknout . Vážně mě bavil Jiří Macháček i Saša Rašilov a Jitka Schneiderová byla skvělá ! ... Vřele doporučuji . Dokonalý scénář a hlášky, ze kterých jsem vážně nemohla :)

Sinister (2012)

Ten konec byl hodně trapnej, ale jinak dobrá atmoška, mám ráda horory..... jen na tom konci mohli zapracovat .

Zoolander (2001)

Nejvíc jsme se zasmáli :) jako večerní komedie skvělý, doporučuju, je to taková kravina, až mě to chytlo :D

Americký zločin (2007)

Asi bude těžký usnout, abych na to nemyslela. Takové filmy asi nejsou úplně pro mě, ale i tak to byl film, který mě děsil, bavil a byla jsem do toho zažraná celou dobu. Jen naprosto nechápu tu debilitu těch dětí, že to prostě nikdo neoznámil... že ji nechali jen tak umřít. Nejhorší je asi ten pocit, že se to fakt stalo a pořád někde děje. Za týrání a smrt bych prostě trestala stejným dílem. Jinak herecké výkony velmi dobré a příběhu se nedá nic vytknout. Když jde o tohle téma, tak se to snad ani zkazit nedá. Dávám 5* , ale víckrát už to vidět nechci.

Barevný závoj (2006)

"To mnou tak pohrdáš? -Ne, pohrdám sám sebou. -Proč? -Protože jsem se do tebe kdysi zamiloval." Tak silná nenávist a pohrdání .. a pak ? Musím říct, že jsem nečekala tak silné drama. Začátek byl velmi chladný, ale nakonec mi film doslova vyrazil dech. Nejde jen o romantický příběh a epidemii cholery, ale celkový dojem, který mi z filmu zůstal ...Drama o lásce, zklamání, nenávisti, nevěře, odpouštění, sebeobětování se, znovunalézání a odvaze. Film, který svou nádhernou kamerou, hudbou, příběhem patří mezi jedno z nejlepších dramat, které jsem kdy viděla.. Herecké výkony obou hlavních hrdinů jsou naprosto přesvědčivé a jejich emoce na mě působily velmi intenzivně. Dávám 5*

Zmizelá (2014)

Bomba..! Obdivuju Rosamund Pike!! Užasně zahraný ! Skvělej film, do detailu promyšlený jsem fakt nadšená, stojí za skouknutí.... 5* !!