Black Books (2000) (seriál)

IT Crowd (ze stejné tvůrčí dílny) mě baví víc, a je vidět, že některé nápady autoři vzali z Black Books. Třetí sérka nejlepší

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

90% velká kvalita, boží Baldwin, Fey a Morgan

Párty na klíč (2009) (seriál)

Are we having fun yet? První série: 70%, první půlka slabších padesát, ale od party ve stripklubu to jede téměř geniálně.

Normal (2009)

Vizuál uhrančivý a v českých končinách nevídaný (což je ostatně patrné už z trailerů, že), problém (alespoň pro mě) spočívá ve velmi jednoduchém příběhu - je to prostě divadelní hra nasnímaná sexy záběry a filtry. Bohužel (a tady určitě hrály roli peníze) se vše odehrává prakticky jen na třech lokacích + cca osm záběrů odjinud. Takže je to kopa detailů na tváře, zatímco pokud se dostane film mimo celu je to úplně o něčem jiném, to by ale asi stálo jiný peníze. Osobně mě neuspokojila ani filozofická rovina filmu, zakončená celkem zbytečným (doslovným) dovětkem. Viděno taktéž v CB CineStaru při světové premiéře.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Po 1 a 1/2 sezoně mi to stále nepřirostlo k srdci, tak jak jsem si myslel, že přiroste. Doktor a jeho cylongirl mě vyložene s*erou. Starbuck je teď úplně mimo, no, dám tomu ještě šanci do konce sérky a uvidím...

Super drbna (2007) (seriál)

B.,S.,J.,N. ach ano, jsem ztracen...

Úkryt (2002)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec!

Černá kniha (2006)

7/10, zbytečně moc barevné a nezvládnutý závěr, při 145 minutách bych nečekal, že v posledních deseti bude režisér kupit překotný zvrat na zvrat (proč ne, ale tohle bylo jako kdyby mezi scénami vždy vypadlo deset minut vysvětlování).

Alias (2001) (seriál)

1. série 4*