RRRrrrr !!! (2004)

I přestože jsem věděl, že to je ptákovina a nic od toho nečekal, tak i přes toto všechno musím říct, že to je fakt blbost slátaná z nouze. Ano, pár dobrých hlášek či vtipů tu najdeme, ale ... je to moc dlouhé ... v tom bude asi největší kámen úrazu. Je to fajn tak hodinku, pak to začne příšerně nudit. 2*

Ztracený prapor (2001) (TV film)

Nepřijatelné (oblíbená hláška majora Whitleseye) ... asi tak jako některé části tohoto filmu.

Zrození Planety opic (2011)

Čekal jsem víc. Příběh předvídatelný, vyumělkovaný, nelogický a troufám si říci, že pro mě i místy nudný. Efekty super, ale jen díky tomu z toho nebudu dělat nějaký haló, světe poser se ... Velké zklamání.

Bitva o Planetu opic (1973)

Na legendární první díl toto, ani jiná pokračování nemají. Opět pokračování předchozího dílu. Toto je jeden z těch slabších (nejslabší?) dílů, který už nemá prakticky o čem vyprávět. Tohle už hraničilo s absolutní nudou.

Dobytí Planety opic (1972)

Na legendární první díl toto, ani jiná pokračování nemají. Příjemné pokračování předchozího dílu, které vypráví o opičí revoluci.

Útěk z Planety opic (1971)

Na legendární první díl toto, ani jiná pokračování nemají. V tomto díle se nám divákům otevírá nový pohled na opice, pro změnu v minulosti :-) docela slušné pokračování slavného díla, které jde trošku jiným směrem a není to zas tak úplně špatné.

Do nitra Planety opic (1970)

Na legendární první díl toto, ani jiná pokračování nemají. Radioaktivní lid mi byl docela nesympatický, a celkový dojem byl už jaksi vlažný a místy dokonce nudný. Pro mě kandidát na nejslabší díl pětidílné ságy.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Moc dlouhé, místy natahované až do nudy. Možná bez toho konce... kdoví ? Nejlepší na celém filmu byl medvídek Teddy a parádní herecký výkon, který podal Jude Law. To je pro mě trochu málo. 2 věci, co se mi líbily => 2 * ve zdejším hodnocení.

Yes Man (2008)

ANO, ANo, Ano, ano .... já říkám NE ! Místy zábavné, místy trapné. Zooey Deschanel je to nejlepší na celém filmu.

Oči války (2009)

Čekal jsem něco jiného. Chápu, co se nám snímek snaží sdělit, ale moc se mi nelíbí jak to dělá.