Sviňák (2013)

No nevim.....ze začátku super vtipnej nářez...a pak..to nějak přestane bavit, začne se do toho všeho zamotávat...litovat...a pak jsem to vypnul...takže kdyby to v půlce skoncilo super :)

Hunger Games (2012)

Souhlasím s POMO, zase další americkej nepovedenej romantickej remake kvalitního japonského filmu :(( Nejdřív koukněte na BATTLE ROYAL, pak si puste tuhle sračku a pochopíte, o čem tu mluvíme.

Plán útěku (2013)

:)) Proste S a S spolu v akčním filmu, který má spád, super scény, občas přehnané (to ale u du S a S nepřekvapí) zakončené happy endem:) Přijemný akční filmík, který jsem ochotný vidět za pár týdnů klidně ještě jednou:))

Enderova hra (2013)

Pane božeee!!! Kdo tohle mohl takhle zpískat!!! Totalně vyhozený čas!!! Usínal jsem posledních 20min s tím, že to určitě bude stát za to, to dokoukat! Omyl, mohl jsem sladce spát!!! Ježíííš, 50let mají u sebe na planetě 50m nepřítele aby jste se dozvěděl uplně něco jiného než se celý film odehrává??? A sdělí to 14letému klukovi??? Jednu věc jsem nepobral a je to asi mojí neznalostí předlohy,ale..proč má být admirálem hvězdné flotily 14letej spratek??? NE, NE, NE dávám hvězdu za provedení. Pro lidi starší 15ti let uplně ztracený čas!!! A nejvíc, dle mého naštve konec!!! Uplná stupidita!!! Jsem asi jinej, ale když čtu komentáře níže, asi jsme koukali na jiný film. (Omlouvám se fanouškům knihy, ty chápu :))

Ocelová pěst (2011)

Absolutne predvídatelné movie- jasné od začátku až do konce, klasický příběh....ale.. skvělé triky, skvělé herecké výkony, skvělé taneční kreace. Super akční nenáročná oddechovka-myslím, že to není vůbec stracený čas:) enjoy:)

Dítko z pekla (2013)

Ja se Vám všem divim :)) Ja se počural několikrát smíchy:)) nečekejte žádnou intelektuální věc, to určitě ne. Kdo ale je uplně vyřízenej z práce, nechce přemýšlet a proste vypnout, tohle je přesně ono- uplně debilní, totalně vtipný film:) Vřele doporučuju, kam se hrabe Scary movie atd :))) jediné co mě tam naštvalo byl ten tak nějak nedotahlej konec:(( spíš opruz :)