Suburra (2015)

Pecka, pecka, pecka!!!! musite videt

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Strašný!!! ztracenej čas!! kopie stareho, nepřináší vůbec nic nového. Vážně trapný. ne hvězda smrti, ale rovnou planeta, stihačky imperia ani nemění křídla na bojová...prostě ubohost. George to neměl nechat rozvádět dál, scenáristu bych za tohle hodil do mraveniště!!!

Zimní příběh (2014)

asi...WOOOW.. nejzvlastnejsi a nejdivnejsi film, kde jsem moc nepochopil o co jde, ale celou dobu jsem nedokázal odtrhnout oči.....hudby, kamera, efekty,herecký výkon-proste super

Viktor Frankenstein (2015)

Hrozná, ale fakt hrozná kokotina. A Harry posera tomu svym stupidnim výkonem fakt nasadil korunu!!! Ztracený cas-uplne Jedna hvezda za výkon MCavoye

Pi zi ying xiong: li ming zai qi (2014)

Uprime kam se na to hrabe kde jaky americky akcni film. - od prvních minut az do uplneho konce :)) Tohle si na nic nehraje- Pecka!!! Bratr HULK vede :))- to jsou jmena a hlasky :)) Akce, bomby, mrtvoly a nesmrtelni, neohrozeni policajti!!! :) Simíre uč se :))

Osm hrozných (2015)

Exklusivni kamera,strih,a hlavne !!! hudba!!! proste Tarantino jak ma byt :)))

Zánik (2015) odpad!

Vetsi blbost jsem uz dlouho nevidel. Reseni stupidniho problemu dvou kamaradu a jedne urvane holky. cely film se nic nedeje, nedozvite se poradne proc ty dva "kamosi" spolu nemluvej. Po 15 min filmu jsem skakal po 10sec az skoro do konce. I tak uplna ztrata casu!!

Straight Outta Compton (2015)

Vy si delate srandu?:) Jak tohle muzou hodnotit "deti" kteri znaji 50cent,Eminem(nebyt sazky o jeden dolar mezi temahle "klukama" je z nej prd:) ) Nekomentujte neco, o cem nic nevite! provedeni-ok-respektuju,ale jak muzete dat do dvou hodin a par minut cely zivot techto legend??? Ja se dobrovolne priznavam,ze jsem hned po revoluci na nich vyrostl,hlavne na TuPac Amaru Shakur a tehlech!!...zustali pouze kluci z WU-Tang ,Busta...llCooLj ,snoop...ostatni sli svou cestou-lidi nekomentujte tento film provedenim ale obsahem. Puste si klasiku- Bullet,New Jack City, Gridlock'd Boyz n the Hood a dalsi sakra!!! pochopite,co se tehda odehravalo aby lidi jako 50cent mohli vubec existovat... Nechte stare skoly zit a uzivejte si historii,kdy my jsme se tu seznamovali s travou, hip hopem a vy jste bud byli na houbach nebo mozna tahali kacenkyi:)) Nic ve zlem

Ant-Man (2015)

Za me 5:) Ja se neuveritelne rechtal a bavil:) vykony uzasny, zpracovani komixu super:)) Fakt prca:)) doporucuju na patecni vecer ideal:)))

Převrat (2015)

No nevim, jako uz zacatek me pekne nas.l! Jako kdo odleti do zeme,kde se hned z cista jasna druhy den objevi prevrat,genocida a buchvi co jeste? Povstalci maj hned tank?? Debil s vrtulnikem se ocasem zamota do kabelu???Strasny, fakt strasny! A k tomu ty dve urvany a ufnukany diftky!!! Na konci, jestlize vystrelite,vyhlasujete tim valku Vietnamu??? No tak scenar vymyslel fakt blb. Nechapu co na tom bylo pro ostatni napinave, za me propadak. Jedna hvezda za objeveni se hvezd z doby minule na nepratelske strane povstalcu:) Skoda ,ze je vsechny nesejmuli:)