Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Jestli se tahle patolizalska vymastena sracka dostane pres 50% tak jsme vazne narod ubohych kretenu , degradovanych srackama z Novy a Prima TV. Proc kurva nejdete na normalni film, a pokud chcete videt suk, puste si porno!!! Tohle fuck ne!!!

Salamandr (2012) (seriál)

Uplne obycejny, tuctovy serial- neurazi, nenadchne. Ztraceny cas pro me. Max 50%. Spousty kriminalistickych chyb, nekde zbytecne prehnane- knez co se hacknul do narodni banky- vysmech. Kdo tomuhle dal vic jak dve hvezdy opravdu nevidel zadny poradny serial a necha se krmit tema srackama co do nas nase televize cpou za ceckove serialy. Aspon ze to CT davala po dvou dilech. Ostatni televize by to rozhazely aspon na 3 mes.:) Pokud chce nekdo super serial tak treba The Company, House of card (oruginal ale i USA remake). a dalsi staci se trosku porozhlednout. Tohle bylo vazne trapne, hodne moc. Vystihl to presne uzivatel Ruda.neck.

Trabantem Jižní Amerikou (2014) (seriál)

Nerikám, že je to špatné, to vůbec. Ale kdo kdy zažil jakoukoliv expediční cestu na vlastní pěst, shledá toto průměrným, ne-li podprůměrným. Prostě atmosféra, když se vydáte někam na "blint" a cesta je cíl, je neopakovatelná. Za mě tedy pěkná projížďka Jižní amerikou, která nás s přáteli teprve čeká. Jen škoda, že se tam člověk skoro nic nedozví :) Problémy s trabantem me fuck nezajímaj :) Ps: mohl bys být krapet míň namyšlený a arogantní :)

Americký sniper (2014)

Tak jako asi nic vic nez film podle skutecnosti se vymyslet neda. Clint opet exceluje- jeho posledni filmy jsou pecka. Neni to tak dobre jako Milion dolar baby nebo jeho Grand torino, ale ma to proste neco do sebe. Muzu vrele doporucit

Pojedeme k moři (2014)

Mádl, bože Mádl!!! Jako herce Tě bytostně nestnášim, ale tomu se dá vyhnout. Jediná role byla dobrá - snowbordaci, každou pohadku, v které si hral, jsi total zkurvil, ikdyz byla sebelepsi. Jako herec jsi totalně na hovno. Ale tahle vyumelkovana emocionalni blitka- ty jsi z mladi hooodne zakomplexovanej, co?!!! Ze ja vul nectu komentare od konce a vzdy ty rozumne, strizlive .... A kdyz uz, proc je to doprdele jako komedie???? Tam neni nic vtipneho- spis drama!!! Pokud se rad nekdo diva na sebemrskani, prosim, ale tohle??

Equalizer (2014)

Parádní akční oddychovka:) žádné přemýšlení, parádní akce všude krev :)) Super

Tři bratři (2014) odpad!

Jako nemluvim vetšinou tady sprostě- ale takhle zkurvit krasné české pohadky, a ještě tam zamíchat pedofilního myslivce, no to jste se už fakt uplně všichni zbláznili!!!!! Proč někdo natočí takovou totalní sračku?

Labyrint: Útěk (2014)

WTF???? jako zacalo to jako zajimava akcni odechovka ale pak- ok vse beru ale do prdele ten konec??? uz se vsichni asi zblaznili....tak pro deti nebo film na spani...tohle??? boze....co jste to zas natocili....:((( 55% za akci jelikoz jsem nepochopil i ten stupidni smysl filmu-neco jako resident evil bo co kua??????

Výchozí bod (2014)

myšlenka dobrá, film by byl super zkrátit ho o hodinu- strašná agonie na začátku, kdy jsem myslel, že to vypnu a musel jsem se hoooodne přemáhat- klidně přeskákejte první hodinu po 5min a o nic nepřijdete 50%max!!!

Interstellar (2014)

bože...to už vážně nikdo nevymysli nic originálního?? Vykrást Kubrika a A.C.Clarka, zpatlat uplnou sračku, která nedáva smysl ve spoustě ohledech...k tomu tam jsou občas efekty jak kdyby je dělali v době prvních hvězdných válek (akce s vesmírným modulem a připojovaním) Gravitace byla blbost a aspoň ve 3D, takže trošku zážitek. Ale tohle? Uplně zbytečné komentáře, natahování- aspoň jsem čekal klasický slaďák konec ale ani to ne... od poloviny filmu tušíte, jak to zkončí...ach jo....dvě hvězdy za výkony hlavních představitelů...do kina vyhozené peníze a ztracený čas!! Max na doma na nudné odpoledne u televize!!!