Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 7 bodů
Mollo
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Horor
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Počátek
(2010)
Interstellar
(2014)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Gladiátor
(2000)
Rychle a zběsile 5
(2011)
Avatar
(2009)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(12)
Amroth666
WathanajX
Filiman
lookin328
Mr.Wonderful
Airkill
Vojta.Bohm
drotn1ng
Bedzinek
GMSK
Nobel
TynaP
Časové pásmo bylo změněno