Macbeth (2015)

Pár (x-krát) krát som sa pristihla ako moja pozornosť uteká k brokolici, čo sa mi už týždeň váľa v chladničke, a k spôsobom ako ju pripraviť na zajtrajší obed. Recept vymyslený, vďaka Macbeth. Ale nieee, .. aby som nebola krutá, príroda vo filme splnila moje očakávania, bol to čarovný pohľad. Aj celkovo spracovanie pekné. Asi ale radšej siahnem po knihe. :)

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Uff, ledva som to dopozerala, popri filme som stihla urobiť tooooľko užitočných vecí... :D :P Škoda, lebo Sandlera fakt môžem.. A tá jedna hviezdička žiarivá je za Ozzy-ho Osbourne-a :D

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Ja to môôôôžem kedykoľvek. ;) Skvelé obsadenie, no nezamilujte sa do Simona ... ;) ehm ehm. Aj soundtrack výborný, perfektne dopĺňa scény. A tie šialené nápady čo sa tam premelú ... to treba vedieť vymyslieť! Keď ujsť mimo realitku hnusnú každodennú .. tak zapnúť MISFITS a vstrebávať. ENJOY. :)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Splnené nad očakávania! Dávka nervozity, adrenalínu, strachu, hnusu, družnej rodiny ... wau. Klobúk dole. Aj keď sa posledná séria už nedala skoro ani pozerať..Chápem, trebalo to ukončiť, ale bohato mi stačilo dianie v prvých 4 sériách. Neuveriteľne prešpekulovné scény ľudského strachu, súdržnosti, zúfalstva. Heisenberg forever! Standing ovation! Rozhodne sa na to pozriem znova.

Saljut-7 (2017)

Za mňa 6 hviezd... :D Realistické, bez chýb fyziky... :) So záverečnou slzou na líčku...

Srbský film (2010) odpad!

Akože pokus o umeleckosť tam je... ALE! niečo tak hnusné a zvrátené by snáď ani nemalo byť prístupné ľuďom. Predpokladám, že "rejžo" sa len snažil ukázať temnotu ľudskej duše, kam je človek schopný zájsť... ALE (nečítaj ejl) ja tento film neodporúčam v žiadnom prípade. !!!

Temné stíny (2012)

Johnny Depp v hlavnej úlohe a kráááásna Michelle Pfeiffer v prastarom rodinnom klane. Film je zábavný s prvkami "lacných vtípkov" čo nevadí, vykrýva to dramatická love story. Chválim maskérov filmu a nápad vložiť tam "Alice Cooper-a".

Třináctý příběh (2013) (TV film)

Taaak ... oplati sa pozriet. Napatie je, avsak nie velmi hororove. Ale je to film u mna v kategorii "MUST SEE"..

Žena v černém (2012)

Hororová nádhera! Spĺňa všetky strašidelné očakávania, budete sa báť, nebudete dýchať, a zježia sa Vám vlasy. Má to príbeh, má to vysvetlenie, má to grády. Ovanie Vás šedosť britského chladu, pochmúrnosť doby. Za to hviezdičky stúpajú. Samozrejme moje odporúčania sa vždy uchyľujú k originál jazyku + dopriať si titulky.