Díky za každé nové ráno (1994)

Dost slabé nějak to nudí a film je dost divnej a k Pawlowské Halině zasedne dvě místa v šalině autor M. Vališ

Život je pes (1933)

Jsou filmy které nestárnou a život je pes je příkladem a nádherná kráska mandlová uff ......super podívaná a zábava------------- na kterou zdaleka nemaj rádoby afro americké komedie kde je to samej negr rap a sex a drogy zbraně uf podme na ně

Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)

Jako dítě jsem byl grasel i ted jsem grasel a než umřu tak budu vždy grasel

Návštěvníci (1983) (seriál)

vše už bylo asi napsáno a prostě paráda hudba děj vše))

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Jirka Oliva slebej odvar já jen po cestě ze školy udělal spoustu blbostí a vlastně pořád i dělám a dám za 2 protože olivu bych jako spolužák seřezal jako koně

Torque: Ohnivá kola (2004) odpad!

Tohůe je ten film jak jedou na tom vlaku a pak se nahání po lese na lehnách ? Asi jo už je to dávno co jsem se podíval na tento skvost a ještě jsem po vagonech nejezdil to je přece jasnej odpad

Motorkáři (2003) odpad!

normální motorkář dá odpad jinak to nejde i když ten černý chlapec měl mé gsxr před pár roky tohle beru jako vážně černou komedii a to doslova

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Ethan Suplee jako tupej brácha táhne tento seriál hodně nahoru a díky němu za plnej počet

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Pouštět tv na tento odpad a sledovat ulici je lepší čumět z okna na ulici nebo jít radši ven do ulic nova celkově odpad