Jamie Oliver: Roztančená kuchyně (2002) (pořad)

jo když je někdo mistr svého oboru tak je radost se dívat jediné mínus je za mávání rukama ale asi to dost vážně žere taky bych to žral ale kosnot nedá

S Italem v kuchyni (2009) (pořad) odpad!

je tu taloš a ten nám ukáže od špaget až po žvatlání né každej mu to žere a vaření v tv už je prostě moc a seru na ně dám si domácí tlačenku

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

To je ale komedie někde jsem se dočetl že to vyhrál borec co jen ohřál konzervy a ostatním znalcum to moc šmakovalo---- a komentář někde podemnou 200 kilová kráska jak říká dnes bych si dala něco lehkého))))-----no možná selátko přeci jen to není prase

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Parádní seriál baví me stále a super hudba možná tohle by byl dobrej remake seriálu do součastné doby vrcholového sportu než sanitka třeba no stejně by to byla blbost beru z5 a stále čekám až bude Ondřej bojovat o placku na OH a Dannysek4U nejsi určitě jedinej

Americký chopper (2003) (pořad)

Tyhle rádoby motorky to není nic pro mě .Nebýt ostatních firem nesloží ani tuk jen skládačka vždyt ani nemaj svoji lakovnu jen svářečka a nadávání

Den Šakala (1973)

Knížku čtu každý rok v létě doporučuji a film se jí drží hodně přesně také doporučuji 100%

Chalupáři (1975) (seriál)

Ta nostalgie to je nádhera sledovat super humor a super herci a btw.. stroj času tak mám přesnou dobu kam pojedu pohodička vesnickej život a zánovní Jawka 634 350 předkonopnice před domem a to jsem o dost let mladší ročník ta doba byla parádní ..a tu Jawku mám jen tu dobu už nestihnu no škoda

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál) odpad!

pro diváka za velkou louží pro kterého se točí celej vesmír okolo země určitě zajímavé