Greg4Fun

Greg4Fun

Pavel Gregor

Česko

• 15.9.2014  13:58
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Jeden z mála seriálů co se nově povedl

• 20.5.2014  20:24
    Památkáři (2014)

Za začátku jsem byl zklamaný nudnými scénami, ale druhá polovina filmu stála za to i když se z tohoto tématu a obsazení dalo vytáhnout víc.

• 11.3.2014  00:01
    Kameňák 4 (2013)

Pár vtipnějších scén by se našlo, ale zbytek děs a hrůza.

• 10.3.2014  01:27

Tenhle film mi hrozně připomněl film tahle země není pro starý, podle toho také hodnotím, skvělý snímek.

• 18.2.2014  11:01
    Taxi (2004)

Takovej skvělej film jako original taxi a někdo udělá to samý s negrem? What the fuck?

• 18.2.2014  10:57

Pro mě je tohle po docela dobrém prvním dílu neskutečná nuda.

• 14.2.2014  11:29

Dobrej začátek, ale aby každej v přestřelce dostal deset ran a pak ještě skákal parkour přes skály? Trošku moc.

• 12.2.2014  12:25
    Argo (2012)

Dlouho jsem se k tomuhle filmu nemohl dostat, ale po shlédnutí musím říct že je tu kurevsky napínavej skvělej film.

• 12.2.2014  01:06

Násilí, sex, gangsteři, prohibice a zbraně co víc si přát. Celé to bezesporu táhne skvělý Steve Buscemi jako Nucky Thompson, který v každé sérii překvapí něčím novým.

• 11.2.2014  14:47
    Diana (2013)

Vždycky mě Diana jako osobnost fascinovala, jsem rád za tenhle pohled i když pro mě bylo ve filmu moc romantiky.

• 7.2.2014  22:51
    Rychlá rota (TV seriál) (1989)

Nezapomenu jak jsem vždycky o víkendech vstával v 6:30 nebo v kolik to dávali a hrozně to hltal.

• 3.2.2014  15:17
    Utopím si ho sám (TV film) (1989)

Hrozně dojemný film, mistrovké výkony Brodského a Kopeckého.

• 31.1.2014  18:43

Tarantino opět dokázal že western ještě nepatří na filmové pohřebiště dějin a dokázal vymyslet opět něco nového, co Vás bude bavit celé tři hodiny a za pár dní si to klidně pustíte znovu. Tarantino má prostě svůj styl a Django opět stojí za to!

• 31.1.2014  18:43

Kultovní snímek mého oblíbence Tarantina, tady nejde snad nic vytknout. Všechno do sebe krásně zapadá a ladí, kdo tuhle klasiku neviděl, neví o co přichází.

• 31.1.2014  18:43

Hvězdný Clooney, stačící mu Wahlberg a škoda že ne tak dobrý Ice Cube. Každopádně dohromady to hraje víc než dobře, kde jinde narazíte na scény typu, jak dopadne kráva na minovém poli nebo plíce zasažená kulkou. Netradiční pohled na válku v zálivu s notnými bonusy.

• 31.1.2014  18:42

Skvělé pokračování Batmana, hlavně díky mistrovskému výkonu Heatha Ledgera, díky kterému jsme si psychopatického Jokera prostě oblíbil a Batman mi byl v tomhle filmu ukradený, promě byl hlavní Joker a jeho promyšlené plány a intriky které vždy překvapí.

• 31.1.2014  18:42

Nicolas Cage svojí roli nehrál, on jí žil. Od začátku, skvělého intra až nakonec filmu Vás film nenechá vydechnout a vy budete hltat jeho atmosféru a čekat co se stane v dalších částech filmu, ale film Vás i tak dokáže překvapit v tu chvíli kdy to nebudete čekat. Prostě film se vším všudy který Vás chytne a nepustí.