Ženy od hluboké řeky (1981)

Klasická Lenziho brakovina z 80. let. Pamatuji, jak jsem byl schovaný po stolem, když jsem prvně viděl bradavky vytahané jako šulin čerstvého osmdesátníka, v tomto již nejspíše zapomenutému díle.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Spousta lidí bere rap, hiphop jako styl života, neni, alespoň podle mě ne. Je to jen způsob vyjádření. Abych se přiznal, rap mám rád, co se týče vyjádření pomocí hudby - drogy jdou mimo mě a týpky taky nestřílím. Ovšem půl dolárek není pro mě to pravé. Ale, ale, ale to obsazení mě woooow. Film, paráda.

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Samozřejmě, jakožto českému expolitationu dal Roman Vojkůvka nový rozměr. Ovšem jako snímek stojí za nic. Absolutně neherecké výkony, pro mě nekoukatelné. Ať už je to z jakéhokoliv hlediska jako šperk, z mého pohledu stojí, dá se říct, za nic

ATM (2012)

Filozofie sama. Tolik otázek jsem si nekladl ani při luštění latinské křížovky, psané opilým hermafroditním opičákem. " Proč ho prostě nejdřív nehodí domů, když tolik potřebuje a má to jen 10 min, zatímco ona 20.. Tudíž by spolu byli minimálně 30 minut sami v autě?... Co jiného tam asi v tolik hodin může chtít týpek, co stojí uprosřted parkoviště?... Nad čim vůbec přemyšlí... Proč prostě nezačnou utíkat všichni tři, každý do jiné strany? A to není ani jedno procento všech otázek, co ze mě při filmu vypadlo. No ale i tak, film mě jakžtakž zabavil. Ale komplexně to byl hodně slabý zážitek :(

Slunovrat (2008)

Nebyl to sice do nebe vynášející zážitek, ale to rozuzlení bylo celekem k světu. +/- PRŮMĚR :) Určitě stojí za hoďku a půl života.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Absolutní výtěr ze sudu. Revelation je vskutku jen kopec z hoven pošahaných strojů a geneticky nedomrdlých černobylských, už dorostlých dětiček. Těšil jsem se. A těšil jsem se zbytečně. Silent Hill je pojem, značka, ale NÁVRAT je jen komereční hovadina :)... Alespoň pro mě

Ranař (2011)

Mystery Aljaška, jdi se bodnout. Tohle byl s prominutím kurva velkej zážitek. Panebože, panebože, panebože. Euforie vítej. Buďte tvrdý, tvrdý jako řecký gay porno ze sklepa" I přesto, že tu hraje Scott, Baruchel, který má prsty i ve scénáři a další prcičák pan "Levenstein", jsem se filmu bál. A teď toho lituji. Dva roky trvalo než jsem sebral odvahu a GOON si pustil. A to vyčkávání stálo za to. Humor, skutečná událost, herecké obsazení, zvuk, režie, scénář 11/10 pro mě se rozhodně GOON stal ikonou sportovních filmů.

A dost! (2013)

Milá, k odreagování, romantická komedie s místy suššími momenty. Ovšem panem Gandolfinim tyto sušší místa "navlhnou" :D.. Jak píše Montgomary, žádní hollywoodští rádoby herci s hezounkou tvářičkou, ale upřímní, uvěřitelni, hůře financování herci, co dokáží uspokojit i náročnějšího diváka.

S Molièrem na kole (2013)

Jsem ve varu, úžasné zpracování, úžasný dej, úžasne herecké výkony, úžasné úžasné. To jak tvůrci dokázali dostat změny lidské osobnosti, nitro lidské duše, mezi "ubohou" divackou sortu, je neuvěřitelné. Pro mě rozhodně na vrcholu, spolu s pár dalšími kousky, francouzské tvorby. Mám rád takové filmy, dá se říct, že i jejich humor. Příběh by měl potěšit snad každého, kdo nemá alergii na Francouze :D

Místo činu - Mnichov - Chlapec za oknem (2007) (epizoda)

To vážně? Asi to bude vážně tím, že německá "scéna" není nic pro mě. Ale za mě se rozhodně tento pokus o uspokojení divackych tužeb nepovedl. Ale jak říkám, možná kdyby do toho zasunulo prsty pár Američanů, měl bych jiný názor :)