Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

Za toho draka na konci jedna hvězda. A ještě jsem zapomněl zmínit tu trapně rozostřenou kameru! Upřesním...někdy jsou scény na okrajích obrazovky rozostřené.

Srdce na dlani (2022)

Vtipy blízké těm z Kameňáků...proč? 🧐🤕

1899 (2022) (seriál)

Po epizodu Volání šlo ještě o docela zajímavý projekt, poté však nepřichází prakticky nic nového, děj se dále točí kolem děr a celkově toho moc nevysvětlí. Rozuzlení už jen podtrhuje fakt, že ani tvůrci si nebyli jisti jeho koncem.

V nemilosti (2021)

Lepší 3. Holt Sandra nebude věčně mladá.

Ztraceni ve vesmíru - Série 3 (2021) (série)

První dvě série super! Oblíbil jsem si robota, slepici, Smithovou, nevadili mi dokonalí Robinsonovi. Jenže, když ani po roce neskončila slepice v polívce, vztah s robotem se opět nikam neposunul a Smithová je pořád ta správná dobračka, zbyde stále spousta prostoru pro rodinu. Ale když píšu spousta prostoru, tak tím myslím spooooouuuusta. Tak nějak se vytratily momenty z traileru na 3. sérii (nebo tam bylo jen to nejlepší, jak je zvykem) a zbylo jen spousta rozhovorů. To by nebylo nic neobvyklého, na to jsme byli zvyklí v předchozích 2 sezonách, ale v té poslední mi to vadilo. A stejně tak nikam nevedoucí story s robotem.

Mizerové navždy (2020)

Jednu hvězdu dávám za místy vtipné pasáže. Jinak jde o dost nudné pokračování postrádající špetku nápadu a originality. Akční scény jsou "béčkové", čemuž zdárně pomáhá nepovedený střih a kamera. Myslím, že si "ne"kvalit byli vědomi i autoři a proto celé zahalili do moc hezkého barevného kabátku...ten ovšem funguje zhruba prvních 10 minut, pak už ani toto neoceníte. 30%

Ad Astra (2019)

Cesta do nitra astronautovy duše...a hovno z toho.