Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (1 910)

1899 (2022) (seriál)

Po epizodu Volání šlo ještě o docela zajímavý projekt, poté však nepřichází prakticky nic nového, děj se dále točí kolem děr a celkově toho moc nevysvětlí. Rozuzlení už jen podtrhuje fakt, že ani tvůrci si nebyli jisti jeho koncem.

plakát

Koruna - Série 5 (2022) (série)

Až na třetí epizodu se to více méně točí kolem Karla a Diany a jejich ne/vztahu. Docela nuda a o dost slabší, než předchozí série. A je fakt, že herci taktéž nebyli zvoleni správně. Jediný, kdo má nějaké charizma, je stařík Mou Mou.

plakát

Médium - Jackpot (2022) (epizoda)

Bohužel to má sestupnou tendenci. První díl TOP!

plakát

Rod Draka - Série 1 (2022) (série)

Je to děs, co vám budu...teď to není recenze tohoto dílu, ale celého seriálu. Ale vraťme se ke GoT, tam nám bylo v první epizodě naservírováno 20 (dvacet)!!! postav a vy jste byli v klidu, protože jste přesně věděli kdo je kdo, kdo bude váš oblíbenec a tak nějak i to, kdo bude zmrd. A dalších 3 až 8 sérií jste v tomto duchu žili. Nikdo vám je ve 2. epizodě nepodřezal nebo nepřeobsadil. K tomu přibyli draci, jeden superpadouch (nebo víc), ale celý děj měl nějaký vývoj. Ano, pak někomu vadily moc tmavé scény(a to jen díky špatnému nastavení jasu TV nebo stažení nekvalitní verze) a krutý konec. No jo, ale to vše asi až po 7 sériích naprosto brutální jízdy, kdy jste se podívali i někam jinam než jen do některé z komnat Red Keep jako v Rodu Draka! To vše Rod Draka postrádá a vlastně nemám důvod jej za něco vyzdvihnout. Za mě bída!

plakát

Rod Draka - Druhý svého jména (2022) (epizoda)

Je to děs, co vám budu...teď to není recenze tohoto dílu, ale celého seriálu. Ale vraťme se ke GoT, tam nám bylo v první epizodě naservírováno 20 (dvacet)!!! postav a vy jste byli v klidu, protože jste přesně věděli kdo je kdo, kdo bude váš oblíbenec a tak nějak i to, kdo bude zmrd. A dalších 3 až 8 sérií jste v tomto duchu žili. Nikdo vám je ve 2. epizodě nepodřezal nebo nepřeobsadil. K tomu přibyli draci, jeden superpadouch (nebo víc), ale celý děj měl nějaký vývoj. Ano, pak někomu vadily moc tmavé scény a krutý konec. No jo, ale to vše asi až po 7 sériích naprosto brutální jízdy, kdy jste se podívali i někam jinam než do některé z komnat Red Keep! To vše Rod Draka postrádá a vlastně nemám důvod jej za něco vyzdvihnout. Za mě bída!

plakát

Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

Za toho draka na konci jedna hvězda. A ještě jsem zapomněl zmínit tu trapně rozostřenou kameru! Upřesním...někdy jsou scény na okrajích obrazovky rozostřené.

plakát

Rod Draka - Pán přílivů (2022) (epizoda)

Souhlas s Eleanor05...nuda, žádný posun v ději (kromě 6ti let, které jsme přeskočili) a potěší jen maska Viserise. Ale i to jeho umírání bylo k smrti dlouhé. Navíc je zarážející extrémně častá výměna herců a absence externích lokací. Dějová linka jednoho rodu není ničím zajímavá. Hodnocení opravdu nechápu.

Srdce na dlani (2022)

Vtipy blízké těm z Kameňáků...proč? 🧐🤕

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda)

Opět jeden z těch slabších dílů...jinak vím, že se porovnávat nemá, ale jen tak jsem pustil LoTRa a i po těch 20 letech je někde jinde.

Indián (2022)

Řekl bych hodně dětinský scénář. Nelíbilo se mi téměř vše...herecké výkony, plitký děj, ohrané klišé. Nezachrání to ani Roden. Hlas indiána mi vyloženě vadil. Nápad dobrý, mohla z toho být pěkná komedie, takto se však jedná spíše o tragédii.