Rod Draka - Série 1 (2022) (série)

Je to děs, co vám budu...teď to není recenze tohoto dílu, ale celého seriálu. Ale vraťme se ke GoT, tam nám bylo v první epizodě naservírováno 20 (dvacet)!!! postav a vy jste byli v klidu, protože jste přesně věděli kdo je kdo, kdo bude váš oblíbenec a tak nějak i to, kdo bude zmrd. A dalších 3 až 8 sérií jste v tomto duchu žili. Nikdo vám je ve 2. epizodě nepodřezal nebo nepřeobsadil. K tomu přibyli draci, jeden superpadouch (nebo víc), ale celý děj měl nějaký vývoj. Ano, pak někomu vadily moc tmavé scény(a to jen díky špatnému nastavení jasu TV nebo stažení nekvalitní verze) a krutý konec. No jo, ale to vše asi až po 7 sériích naprosto brutální jízdy, kdy jste se podívali i někam jinam než jen do některé z komnat Red Keep jako v Rodu Draka! To vše Rod Draka postrádá a vlastně nemám důvod jej za něco vyzdvihnout. Za mě bída!

Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

Za toho draka na konci jedna hvězda. A ještě jsem zapomněl zmínit tu trapně rozostřenou kameru! Upřesním...někdy jsou scény na okrajích obrazovky rozostřené.

Srdce na dlani (2022)

Vtipy blízké těm z Kameňáků...proč? 🧐🤕

1899 (2022) (seriál)

Po epizodu Volání šlo ještě o docela zajímavý projekt, poté však nepřichází prakticky nic nového, děj se dále točí kolem děr a celkově toho moc nevysvětlí. Rozuzlení už jen podtrhuje fakt, že ani tvůrci si nebyli jisti jeho koncem.

V nemilosti (2021)

Lepší 3. Holt Sandra nebude věčně mladá.

Ztraceni ve vesmíru - Série 3 (2021) (série)

První dvě série super! Oblíbil jsem si robota, slepici, Smithovou, nevadili mi dokonalí Robinsonovi. Jenže, když ani po roce neskončila slepice v polívce, vztah s robotem se opět nikam neposunul a Smithová je pořád ta správná dobračka, zbyde stále spousta prostoru pro rodinu. Ale když píšu spousta prostoru, tak tím myslím spooooouuuusta. Tak nějak se vytratily momenty z traileru na 3. sérii (nebo tam bylo jen to nejlepší, jak je zvykem) a zbylo jen spousta rozhovorů. To by nebylo nic neobvyklého, na to jsme byli zvyklí v předchozích 2 sezonách, ale v té poslední mi to vadilo. A stejně tak nikam nevedoucí story s robotem.

Mizerové navždy (2020)

Jednu hvězdu dávám za místy vtipné pasáže. Jinak jde o dost nudné pokračování postrádající špetku nápadu a originality. Akční scény jsou "béčkové", čemuž zdárně pomáhá nepovedený střih a kamera. Myslím, že si "ne"kvalit byli vědomi i autoři a proto celé zahalili do moc hezkého barevného kabátku...ten ovšem funguje zhruba prvních 10 minut, pak už ani toto neoceníte. 30%