Lída Baarová (2016)

Když by ty peníze radši dal nekdo na školství.....to byla teda tragédie.

Stážista (2015)

Jeste ted nemuzu uverit tomu, ze tenhle film trval neskutecne dlouhých 120minut. Jeden velky kýč doprovázený hudbou z The Sims. 70% hodnoceni je opravdu velmi směšné....Neco takveho je dobre si pustit maxilmálně k prknu na žehlení.

Memento (2000)

Na takový film rozhodně musíte mít náladu. Jediné co me od zacatku do konce napadalo je: Soustred se! Soustred se! Film má spád, pokud ho ale nezačnete "sledovat" od začátku nastane Vám v hlavě zmatek, za který by se nemusel stydět ani hlavní hrdina.

Hon (2012)

Uf, hodně narocné téma. Na takovy film je nutné mít náladu, rozhodně film k zamysleni, po kterem jen zustanete sedet a nic se vam nebude chtit delat, protoze ho budete mit plnou hlavu.

Habermannův mlýn (2010)

Rozhodně tématicky působivé. Ale nudné, zdlouhavé a ta hudba jak ze špatného porna.

Mládeži nepřístupno (2013)

Nejvtipnejsi komedie za poslední léta. Kdo nema smysl pro humor, nepochopi.

Lucy (2014)

Jediny na co se celej film da koukat je pani Johanssonosonova kdy nemuzete prijit na to, jestli je fakt hezka, divna, nebo co s ni vlastne je kdyz porad tak divne kouka.

Whiplash (2014)

Parádní film, který Vás vtáhne do děje a nenechá Vás v klidu. Jak zmínil POMO ještě se mi nikdy nechtělo při závěrečných titulkách tleskat. Má to spád, neskutečnou energii, odhodlání něco sama se sebou dělat.

Díra u Hanušovic (2014) odpad!

No já nevím...asi jsem to nepochopila...Český film: pojďme natočit "příběh ze života", kterej bude úplně o hovně. Česká klasika posledních let.