Marťanské lodě (2021)

Reklama na hipsterskou část Brna, kde děj nehraje žádnou roli, nedává smysl a spíše ruší. Jediným vyloženě světlým bodem je výkon Elišky Křenkové a hudba.

Zde odtrhněte (2021) (seriál)

Hlavní hrdina se svědomím v podobě pásovce se zamýšlí nad životem a svou životní láskou. Z počátku je seriál zábavný svými trefnými postřehy, poslední díl je pak pořádným kopancem do žaludku.

Mikýřova úžasná pouť internetem (2020) (pořad)

Svěží vítr českého jútúbu. Porozuměl jsem i takovým tématům jako jsou NFC, kryptoměny a rovnání čaker pitím sava. Až na to, že vůbec.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Klenot, co mi unikal, až mě nedávno dohonil. Obě hlavní postavy jsou velmi sympatické, takže jejich vzájemnému sbližování fandíte. Navíc je to zajímavý exkurz do předrevoluční turistiky.

Šarlatán (2020)

"Něco" tomu chybělo, ale ano, tohle je povedený český zářez do škatulky životopisných filmů.

K zemi hleď! (2021)

Mohlo to být kratší, mohlo to být údernější a méně prvoplánové, ale bavil jsem se skvěle.

Arcane (2021) (seriál)

Z technického hlediska lahůdka. Příběhově se nevyhýbá klišé, ale s příjemně nečernobílými postavami pracuje dobře.

Baby Driver (2017)

Hudební videklip natažený na necelé dvě hodiny, obohacený o poslední větší roli Spaceyho.