Zahaleni stínem (2016)

Jediné čo bolo dobré v tomto filme bolo prostredie, kde sa film odohráva vážne netradičné na horor. Avšak hororom by som tento film zrovna nenazíval možno tak pre nejakých arabov, peržanov no na mňa to nejak nefungovalo, zlaté americké horory. Efekty zlé, hudba bola mimo jediné čo fungovalo prostredie a tá herečka taktiež ušla, ale aj tak slabých 30 %.

Zakladatel (2016)

Skôr by som ten film pomenoval inak ako zakladateľ z toho čo som videl, ale okay ;)

Země nomádů (2020)

Troška iný normádi ako si človek predstavoval a nie tí naši digitálni (mladí ľudia ktorý cestujú naprieč svetom a pracujú hlavne od počítača kdekoľvek na svete kde je prístup k internetu). Za mňa melancholický, sentimentálny film, kde troška uletená hlavná hrdinka putuje naprieč americkým "zapadákovom" a snaží sa niečo zo života vidieť, zažiť, prežiť skrátka nežiť ako predtým.

Zhoubné zlo (2021)

Čakal som že idem na horor, ale ono sa z toho vyklul aj celkom akčný film so skvelou hudbou a pri niekolkých hláškach sa človek aj zasmeje, či dokonca dojme (frajerka nie ja :D). Film ma bavil od začiatku až po koniec, aj keď miestami sa dali predvídať určité udalosti a sú tam aj prvky klišé, ale fajn filmík ktorý rozhodne nenudí.

Zlatokopky (2019)

Čo napísať asi len tolko že keby tento film vidím o čosi skor tak možno mám o par stoviek euro na karte viacej :D k filmu sa moc vyjadrovať nemá cenu celkom veľká slabota nato ako to bolo ospevované a krásne to zhrnul všetko verbal.

Zlý časy v El Royale (2018)

Miestami sa to javilo žeby z toho niečo mohlo byť, niečo lepšie ako priemer. Takto si ten film iba zapamätám ako film ktorý sa snažil hrať na tarantinovku, nezvládol to a ostane len v jeho tieni.

Život (2017)

Akcia filmu nechýba a ani sa pri ňom nebudete nudiť ako píše miestny kripel verbal, avšak chýbajúca originalita či predvídavosť určitých scén film zrážajú len do priemeru. Na votrelca či už original jednotku alebo jeho nové pokračovanie sa rozhodne nechytá aj keď je ním do určitej miery inšpirovaný.