Brickleberry (2012) (seriál)

Zkouřil jsem se a sjel celou 1.sérii najednou - nic lepšího jsem udělat nemohl. Umíral jsem smíchy. Nyní jsem v druhé sérii a kvalitativně to zatím neupadá. Občas je nějakej díl slabší, ale i přesto má u mě tento seriál úspěch! Pecka :) EDIT: Zkouknuto celé. Mrzí mě, že to má jen 3 série, protože to je brutální nálož! Tento seriál si dělá srandu snad ze všeho a ze všech. Jen nedoporučuji koukat u jídla.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Tarantino je bůh! Tenhle film netočil ani tak pro lidi, jako pro sebe. Přirovnal bych to k takovému tomu dětskému snu, kdy začínající režisér chce natočit svůj snovej film, ale nikdo mu to neumožní. Poté se stane světovým režisérem a scénáristou a až na tom pomyslném vrcholu si může "dělat" co chce. No a poté může konečně Tenkrát v Hollywoodu natočit a může si být jist, že jeho fanouškové na ten film do kina půjdou. On je spokojen, studio je spokojeno, diváci jsou také spokojeni. Co se týče příběhu, ten je fakt žalostně obyčejnej, ale naštěstí o ten tu nejde. Ta atmosféra, která z toho sálá, Vás připoutá do sedačky takovým způsobem, že po skončení filmu, máte chuť vynalézt stroj času a vydat se do 60. let do LA. Margot AKA Sharon je brutálně sexy, Leo táhne celý film, Brad zase utáhne konec, kterej je krucinál po Tarantinovsku vymazlenej. Film mě dostal tak, že jsem si ještě měsíc pouštěl jeho soundtracky. 10/10

Ledové království II (2019)

Jelikož si plně uvědomuji, jak Disney neumí dělat pokračování pohádek (Lví král 2, Aladin 2) byl jsem k návštěvě kina na pokračování Ledového království poněkud skeptický. Disney ovšem překvapilo - tedy ne příběhově, ten byl hodně slabý a de facto jsem ani do půlky filmu moc nechápal oč tu jde. Na druhou stranu jsem rád, že Olaf dostal více prostoru a celkově jsem se docela bavil. Vizuelně to bylo velice pěkné a takové velkolepější a epičtější než první díl. Hudba průměrná. Dávám tomu 6/10.

Kill Bill (2003)

Tento film jsem viděl ve svých 12 letech po boku svého táty. Když jsem viděl to - co se dělo na obrazovce, tajil se mi dech! Sexy Uma Thurman, všude násilí krev, drsné hlášky, sprostá slova. Do dnes to je můj nejoblíbenější a nejlepší film a Quentin Tarantino se stal mým hrdinou

Joker (2019)

Ačkoliv nejsem fanda komiksů a DC už vůbec ne. Na tento film jsem se velice těšil a to z jednoho prostého důvodu. Joaquin Phoenix. To co tento muž předvádí je vrchol herectví. Našlapaná podívaná, která mě tak zarazila do sedačky, až jsem si přál, aby to nikdy neskončilo! Můj kandidát na oskara.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Čím víc času plyne od mého shlédnutí TROS, tím víc zjišťuji, že to byla hrozná píčovina.