The Mandalorian - Kapitola 16: Záchrana (2020) (epizoda)

Konečně po dlouhé době mám pocit, že SW měli opravdu SW feeling. Ne ledajaký, ale opravdický FEELING původní trilogie. Děkuji Vám Jone a Dave, konečně jste ukázali pánům Ambramsovi a Johnsonovi, jak se dělají SW. May the Force be with you!

Ježek Sonic (2020)

Jim Carrey is Back! Film jsem ani moc neregistroval, bavil jsem se pouze u scének s Jimem.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Člověk si řekne, že už vážně viděl vše. Pak přijde zase o něco větší bizár. Hlavně je sranda, jak se navzájem Češi a Slováci neznají a i lidi z poroty si musí googlovat "slavné osobnosti". Sračka se vším všudy.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Nikdy jsem nebyl fanda Pirátů z Karibiku. Ale první díl byl fajn :) 3. a 4. díl jsem neviděl a náhodou jsem se dostal k Salazarově pomstě. Musím říct, že když jsem viděl co zbylo z v původních pirátů, tak se mi chtělo brečet. Ano vizuál je pěknej - aby ne, za ty prachy. Příběh mě nebavil, Humor není vtipnej a ožralej Jack Sparrow už nudí a je otravnej. 3/10

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Čekal jsem strašnou píčovinu. Vlastně píčovinu se Stathamem. Ale nebylo to tak zlé. Jen mě mrzí, že tam nezařvalo víc lidí :/ dobrá oddechovka.

Kniha džunglí (2016)

Zklamání! Ale to je asi tím, že mám Mauglího zafixovaného trošku jinak. Balú mě vůbec nebavil. Celkově mně to přišlo takové neslané, nemastné. Vizuál ovšem skvělý.

Černobyl (2019) (seriál)

„What is the cost of lies?“ - jedním slovem Brutus! Masterpiece, který by měl povinně vidět každý. 10/10

V síti (2020)

Děti mi říkaj Pan Au, bylo to krásný, tak čau. Jasně před filmem probíhaly vtípky typu: Jdu se tam podívat, jestli tam náhodou nejsem atd... No po shlédnutí už to asi není taková prdel. Ikdyž jsem člověk, kterýmu je černej humor bližší, než jeho vlastní máma a drsnysvet je můj denní chléb, tak i toto na mě bylo silné kafe. Lidi jsou prasata a svět je zvrácenej - což potvrzují i poslední minuty dokumentu, kde frajer (který mj. vede dětský tábor) vlastně tvrdí, že on jedná v právu.

Rammstein: Deutschland (2019) (hudební videoklip)

Hallo?! Tell them, we are back! Lepší návrat na scénu asi ani nemohl být. Po 10 letech čekání na nové album, přišli tito pánové s opravdu masakrózní náloží německých dějin. Ten videoklip je brutálně epickej a s tolika easter eggama a odkazema, že některé objevíte až třeba po 10tém shlédnutí. Je to Masterpiece a já smekám. Jen mě mrzí, že song bez videoklipu je poloviční, což platí i o live verzi. 10/10

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Celkem fajnové drama, Will se mi tu líbí, mám ho jako herce celkem rád. Co mě u tohoto filmu trošku mrzí je ta věc, že se to celkem slušně pomalu rozjíždí, aby to pak všechno hrozně rychle skončilo. Klidně bych si ještě půl hodinu navíc dal. No každopádně lehce nadprůměr.