• Krátkometrážní

Ars Medica (1998) (TV film)

Docela škoda, že je to tak krátký. Obrazy a sochy na téma moru byly zajmavý.

Arthur (2011)

Čekal jsem trapnou americkou komedii a ještě k tomu byla romantická. To už je znamení, že to půjde k odpadu. Jenomže jsem se bavil od začátku do konce. Dějově nic moc, ale zbytek byl překvapivě povedený.

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Celou dobu jsem to viděl na 4 hvězdy, ale ten konec mě total dostal. Vim, že Al Pacino je jeden z nejlepších herců na světě, ale takhle mě zvednou z postele a s otevřenou pusou dokoukat dokonalý závěr filmu se nikomu nepovedlo.

Asterix a Galové (1967)

Občas se člověk zasměje a dobře se na to kouká. Tak trochu nadprůměr, ale když je to počátek Asterixe přiklonim se k výššímu hodnocení.

Atlas mraků (2012)

Tenhle film jsem sledoval s přestávkama celý den, protože najednou se to nedalo. Občas to upoutalo pozornost, ale délka film nudila. Poslední hodina, kdy většina filmů se rozjede tak tady sem se jen tak ubránil tomu, abych film trochu neposunul dopředu. Zase jeden z těch filmů co jsou přehodnocený.

Ať vejde ten pravý (2008)

Tohle někdy musim pustit znova. A asi plný počet hvězd přijde. Sice dějově nic nového, ale zahraný moc dobře.

Auta (2006)

Auta mě nikdy nebrala, ale tohle se mi líbilo...Nenašel jsem chvíli kdybych se nudil...O trochu víc humoru tak dám pět hvězd.

Avatar: The Way of Water (2022)

Že nedám 2 hvězdy je jenom z důvodu, že to nebyla taková amerika, jako první díl. Jako ještě jsem neviděl bitku ve vodě, kde se škrtitly, aby se asi nemohly nadechnout to vážně můžou vymyslet jenom amíci. A že na konci se vytratí vodňáci z ničeho nic taky nejde pochopit.

Avril Lavigne - We Are Warriors (2020) (hudební videoklip)

Už jenom z principu 5 hvězd. Mělo by více zpěváků udělat podobné klipy než někde brečet.

...a zase ta Lucie! (1983)

S opravářema byla sranda. Hlavně jejich herecký obsazení.