• Krátkometrážní

Mocné síly planety Země (2007) (seriál)

První dva díly byly nejlepší a nejzamavější pak to pomalu opadlo, ale přesto 5 hvězd.

Chyťte doktora (2007)

Párkrát jsem se i zasmál, ale žádnej zázrak to není. Michal Malátný to zahrál dobře.

Mykolko - hop! (1984) (TV film)

Nejhezčí na tom byla ta princezna Karolína, kterou zahrála Simona Vrbická.

Starý Burgunďan (1966) (TV film)

Tohle byl moc pěkný příběh. S Marvanem jako s tulákem bych si panáka radši nedal. A pěkná ukázka toho co tuláci dokážou vypít a kvůli čemu taky dokážou odmítnout penízky.

Devadesát jedna bílých koní (1986) (TV film)

Tohle musí znát spousta lidí z mladí, takový to dokázání nečeho před ostatníma. A pak být ten nejlepší. To co rodiče nikdy nechápou, ale přitom byly to samý.

Velký maturitní mejdan (2008) odpad!

Už od začátku mi byly snad všechny postavy nesympatický. Na tohle jsem se nemoch dívat až do konce. A vim, že kdybych to dokoukal tak ten odpad stejně dám. A ten nejvíc nesympatickej Gary Lundy není ani vypsanej mezi herci a že nemá profil se vůbec nedivim. Jediný co se mi líbilo jak ho matka přemlouvá, aby šel na párty. S jeho matkou bych šel hnedka někam pařit.

Vesmírní opičáci (2008)

Mě to přišlo celkem dobrý, občas to bylo i vtipný. A ani se tady neobjevily trapný scény jak to často býva u animáků. Kdybych to měl porovnat třeba s Ratatouille tak nevidim žádný rozdíl. Jedinej rozdíl je 46% ten nějak vůbec nechápu.

Průplav dvou oceánů (2006) (TV film)

Je to všechno hrozně veliký, rád bych se tam někdy podíval.

1 proti 100 (2006) (pořad)

Škoda, že tento pořad dlouho netrval. Tady se mi líbilo, že se vždycky někdo našel, kdo nevěděl při jednoduché otázce správnou odpověd. Občas se stalo, že se někdo přemáčknul, ale určitě to nebylo tak často. Roman Šmucler to uváděl dobře.

Malá Miss Sunshine (2006)

Obyčejná komedie o tom, že někdo někam spěchá nic originálního. A konec se stupňoval k větší a větší trapnosti tak sem to už ani nemoch dokoukat. Jenom sem rychle proběh konec a bylo tam přesně co se dalo čekat. Těch 80% mě docela překvapuje. 55% bych to hodnotil já.