• Krátkometrážní

Lidé pod schody (1991)

Kdyby si ten kluk nehrál ke konci na tak velkýho frajera tak by byly jasný 4 hvězdy. Jinak perfektní výkon Wendy Robie a Everetta McGilla.

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

Tak po prvním díle jsem docela překvapen Rowan Atkinson zarostlý, i trochu namyšlený a hlavně je pořád vtipný. Určitě to bude lepší než první sérka. Tak už jsem viděl všech 6 dílů a dokonalost sama. Rowan Atkinson je perfektní nikdo by to nezahrál tak dobře jako on. A nejlepší díl je pivo to jsem se smál od začátku do konce.

Disaster Movie (2008)

Blbost to byla, ale občas jsem se zasmál a v klidu jsem to dokoukal. Jsou daleko horší filmy s lepším hodnocením, který si vůbec nezaslouží. Na odpad tohle určitě u mě není. Tohle si zaslouží krásných 40%. A asi to bude tim, že sem znal většinu filmů na který to byla parodie.(ta bláznivá princezna je nejspíš parodie na domácího mazlíčka) Na konci ta písnička nebyla tak špatná a text "a všichni jsme přefekli Hellboya. Ano oni přefikli Hellboya a já jsem přifiknul Hulka... " to mě dostalo. A tedka jsem si pustil českou verzi, jen tak na zkoušku no asi bych šel i doho odpadu. Originál je originál.

Terminator Salvation (2009)

Jsem rád, že vzniklo pokračování a ani jsem nečekal nějak velký zázrak a ten se taky nekonal. Porovnávat to ostatníma dílama by bylo zbytečný, protože tohle hodně zaostává. Terminátorů T-800 tam bylo dost a docela škoda, že se neobjevil aspoň na kukačku T-1000. Chybělo mi tam napětí, jinak to i celkem šlo. No a tedka musíme počkat dva roky na další pokračování "snad to nebude zklamání"!!! Tak jsem si da repete po 14 letech a koukám, že se čekalo 6 let na daší díl. V tomhle díle je dobrý, že John Connor je normální.

Addamsova rodina 2 (1993)

Pár hlášek dobrejch, ale už se to nedokáže vyrovnat prvnímu dílu. A Peter MacNicol hrál dobře úchylnýho majitele letního tábora Chippewa.

Bejbybum (2007) (seriál)

Jestli tohle je komedie tak nevim čemu jsem se měl smát. Zatim dávám 3 hvědy, ale s přivřenýma očima. Pokusim se to sledovat trochu pravidelně, ale moc tomu nevěřim. Po dlou dílech mi to stačilo až to nepotřebuju nikdy vidět a snižuju na 2 hvězdy.

Špinavé ulice (1973)

Celý to mělo takový pomalý průběh, až na konci to bylo trochu lepší. Robert De Niro a Hervey Keitel podaly takový průměrný výkony, takže i mé hodnocení je průměrné.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Nejvíc mě dostane nějaká tlustá dylina co přišla jako vyhrát. Vždy fandim hezký holce.