• Western

Hrdina Max (2015)

Tento drevený film dostal jednu hviezdu odomňa len preto, lebo ten pes je z postáv ten najlepší herec! Neuveriteľný Americký aušus alebo paškvil za ktorý keby som mal vyhodiť čo i len 10 centov, tak si to asi hodím.. proste všetci sme nakŕmení Americkou rádoby kinematografiou, a všetci takisto dobre vieme, že to stojí za hovno, ale všetci tak trochu tajne dúfame, že ten ďalší film už bude stáť za to.. No nestojí! Hovadina najhrubšieho zrna a ak by som to zrno mal k niečomu prirovnať, tak si predstavte šmirgeľ hrubý ako strúhadlo na kapustu.. ENJOY

Interview (2014)

Jak já začínam byť alergický na tieto chujové komédie z Ameriky.. Proste, nebyť tam Franca tak udelím bez milosti ODPAD a požiadam správcu CSFD aby zmenil hodnotenie a pridal položku HNOJ!

Kuchyňa - Episode 1 (2018) (epizoda) odpad!

Je neuveriteľné kam až môže padnúť to ne/umelecké h0vn0, ktoré na SVK vyrábame ako vychytená francúzska reštaurácia dezerty z hľuzovky.. No a Latinák že sa dal nahovoriť na takúto píč... tak to už musí byť zúfalý chaláň.. ODPAD

USS Indianapolis: Boj o přežití (2016) odpad!

...a tak pekne to začalo až to skončilo sotva v polovici filmu! Bohužiaľ asi som nútený napísať kritiku na tento zdrap filmového pásu, ktorá sa rovná zbytočne vyhodeným peniazom za celuoid! Mario Van Peebles a jeho režijný talent mi pripomína sranie z lietadla vo výške 9km. Strašná sprostosť tento film. a Nicolas Cage ten ma neprekvapuje už vôbec, lebo jeho čuch na scenáre stratil už dávno. Jedným slovom je tento snímok ODPAD!

Smrtící bouře (2015) (TV film) odpad!

Takowa krawina pospolitna.. Kriste pane na nebesiach nedovoľ natočiť viac tak úbohých primoš ulaga blbín pretože ľudstvo je už aj tak dosť prisprosté! Amen / ODPAD

Odhalený doping ruských atletů (2014) (TV film) odpad!

Nie som rusofil ale toto je moc aj na koňa.. Väčšiu hovadinu na obranu toho že surovo vykopli rusov atletov z OH som v živote nevidel. Ale čo by sme chceli v tejto zas...ej únii že.. Hodnota tohto pseudodokumentu je ako trabík s plnou nádržou. takže cena za palivo.. odpad

Tenkrát na Západě (2016) (pořad) odpad!

Prvé tri minúty som pozeral, druhé tri počúval. Potom prišla reklama a zrazu som mal v ruke ovládač. Tak si hovorím. Stoja vám tie debilné reklamy za to? Dosť že nakrútite totálnu sfetovanú sprostosť, ale Vy si aj tú spodinu Slovenskú, ktorá vám to pozerá odoženiete reklamou, ktoré idú doomrzenia! Skončíte ako TV NARKOZA, ktorú už takmer nikto nesleduje ak nerátam tých buzerantov čo pozerajú farmu.. K tomuto "dielu" sa ani vyjadrovať nebudem. Totálna sprostosť!

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

škoda že sa nedá hodnotiť ešte nižšie. Kľudne by som dal HNOJ! Byť autorom nejakého songu ktorý tak dokonale sprasili tak ich dám k súdu o milion eur! Odraz spoločnosti v ktorej žijeme a potom sa divíme, že naše deti žijú v lineárnom svete kde nepoznajú čo znamená pojem niečo potrebné vytvoriť..

Tvoja tvár znie povedome (2016) (pořad) odpad!

Odraz spoločnosti v ktorej žijeme. Hnus, ktorý vychová generáciu degešov a my sa z toho ešte tešíme! HNOJ.sk

Policajt ze sámošky 2 (2015) odpad!

Túto intergalaktickú somarinu som nemohol hodnotiť inak než recyklovanými ľudskými sračkami. Vystihuje dokonale stav Americkej spoločnosti, nadupanej stupidity niekoho, kto nemá žiadne zábrany zo seba urobiť totálneho dementa! jedno plus tento "snímok" ale má.. Po jeho zhliadnutí získate taký odpor voči tejto krajine neobmedzených možností [najnovšie aj hlúpostí], že keď zazriete slovo AMERIKA budete prosiť boha aby vás ušetril.. Jednoducho ja len dúfam, že podobné exkrementy Hollywoodu sa do tejto časti sveta budú dostávať len sporadicky najlepšie vôbec, pretože inak budeme My Európania nútení zmeniť pojmy z komédie na tragédiu a naopak.. vivat Amerika!