• Western

Šok a úžas (2017)

Jedna hviezda je len za tie herecké ikony v snímku. Inak ma v ničom nešokoval a ani som nežasol.. Amerika je hold niečo iné ako zbytok sveta.

Prázdniny (2017) (seriál)

Netreba byť zase tak kritický minimálne v o veci k tým detským postavám ktoré tam účinkujú. Nemyslím si že scenár je napísaný až tak zle, hoci si neviem dosť dobre vysvetliť prečo do seriálu nezakomponovali kompetentné osoby viac pamiatok??? Hradov a zámkov máme dosť. proste je to také suché. Na druhej strane tá malá Lili má niečo do seba netvrdím že je to hotový talent, ale hrať to vie na úrovni. Čo mi najviac prekáža je ten spolok diletantov od kamery až po post produkciu katastrofa. Dokonca je v jednom z dielov taký prestrih že no proste hanba toto vypustiť na svetlo. Takže tri hviezdy dávam za to že tých pár pseudo hercov ma udržalo v sedle až do konca, vrátane celkom prívetivého prostredia v ktorom sa to točilo, ale to je asi tak všetko. No a tie manželky by som v tretej sérii ak nejaká bude zrušil ako žiadosť na byt. Prázdniny majú byť čisto točené v tom prostredí chalupy a nie tie enviro kamery ktoré len rušia pohodu a spomienky nás všetkých na vlastné detstvo prežité prázdniny u starých rodičov niekde na dedine! Proste mesto a tie ženy tam nemajú miesto.

Létat jako pták (1984)

Veľmi hodnotný kúsok dnes už raritný.. Odporúčam

Tvář vody (2017)

Tak som si myslel (mylne), že takúto hovadinu vedia natočiť len Slováci a ako príklad by som uviedol kuchyňu! Proste ak táto zoofilná demagogická hlúposť dostala kopu nominácií na oskara, potom mi nezostáva len konštatovať že svet sa zbláznil! Ja by som to nominoval nie na zlatú malinu, ale rovno na zlatý exkrement a nie roka, ale storočia minimálne.. tie dve hviezdy dávam len preto aby ma nezavreli!

Kuchyňa - Episode 1 (2018) (epizoda) odpad!

Je neuveriteľné kam až môže padnúť to ne/umelecké h0vn0, ktoré na SVK vyrábame ako vychytená francúzska reštaurácia dezerty z hľuzovky.. No a Latinák že sa dal nahovoriť na takúto píč... tak to už musí byť zúfalý chaláň.. ODPAD

Popírání holocaustu (2016)

Špeciálne pre komentujúceho neznalého analytika #dr.horrible Ľudia sú proste nepoučiteľní a napriek informačnému pretlaku dnešnej doby nie sú schopní ani ochotní revidovať socialistické pochody zakomplexovaných komunistov na školách! Inak povedané žijete v dobách temna a ani netušíte aké sprostosti píšete (česť výnimkám), kdekade po fórach! Samozrejme nikto nespochybňuje že skutok sa stal, akurát sa treba zamyslieť, či je ten výraz holokaust ten správny viete? Nebudem to dopodrobna rozpisovať ale pre lepšiu obraznosť pripnem posudok a rozbor niekoho, kto svoj čas venuje prospešným činnostiam než je hejtovanie a tvrdenie niekoho kto o vojne hlavne tej druhej nemá ani páru! Nech sa páči: Několik korekcí. 73 137 je nesprávné i z pohledu dostupných dokumentů a nebere ohled na dokumenty které se zatím neobjevily ale my víme že existovaly, tzn. úmrtní knihy kterých se dochovalo nějakých 46 svazků (ještě záznamy z hlavního tábora, které jsou zároveň i v úmrtních knihách a Kniha mrtvých která registrovala sovětské zajatce, ti nejsou uvedeni v oněch 46 svazcích) a zahrnují období od konce července 1941 (první certifikát 29.7.) do 31.12. 1943 a i v tomto období chybí svazky. Tábor fungoval od června 1940 do ledna 1945. Každý svazek mohl obsahovat max. 1500 položek a dochované svazky mají většinou mezi 1450 až 1500 položkami, jsou známá poslední nejvyšší čísla certifikátů v daném roce nebo lze na základě předchozí úmrtnosti vypočítat průměr v chybějícím období. Následujicí čísla jsou i v dobré shodě s jinými nepřímými zdroji. Počet úmrtí v letech 1940-41 cca 19 500, během nejhoršího roku 1942 zhruba 48 500, kolem 37 000 v roce 1943, cca 30 000 v roce 1944 a nějakých 500 v 1945, celkové skutečné číslo se tedy pohybuje kolem 135 500. Pro zajímavost, katolíků zemřelo o tisíce více než židů, zde strana z anglického vydání dat z úmrtních knih, které vydalo osvětimské muzeum, avšak chybí v nich všechny svazky a úmrtí jak vysvětleno nahoře: Pro detaily doporučuji relevantní literaturu např. osvětimského muzea a shrnutí a korekci v této knize, strana 529 a následující: http://holocausthandbooks.com/index.php?page_id=22 Radulo – vrty měly proběhnout v roce 1965 nebo 1966, podle dostupných zdrojů, např. Franciszek Piper, kniha zmíněna Midilirdem „Anatomy of the Auschwitz Death Camp“, str. 179, poznámka 39. Midilird tam má nepřesnosti, Gutman a Berenbaum jsou jen editoři a kniha je z roku 1994, jednotlivé kapitoly jsou psány různými historiky. Spolu s tebou o tom vlastně nikdo prakticky neví jelikož výsledky nebyly publikovány a jsou prý uloženy kdesi v osvětimských archivech jak nás informuje Piper aniž by poskytl konkrétní název fondu a strany. Bylo provedeno 303 vrtů a 42 z nich pozitivních na lidské ostatky a popel. To, že ani po 50 letech nebyly výsledky zveřejněny je všeříkající, nenašlo se to co se mělo najít. Revizionista Udo Walendy dostal nevím od koho ofocených několik stran, publikoval je a komentoval to v následujícím pramenu: Udo Walendy, Historische Tatsachen, no. 60, Verlag für Volkstum und Zeitgeschichtsforschung, Vlotho 1993, pp. 7-10. Prý však ze stran nelze vyčíst nic podstatného jako místo nálezu atd. Krátký komentář např. od Germara Rudolfa v jeho zprávě: http://www.vho.org/GB/Books/trr/4.html#ftnref85 Avšak neni důvod pochybovat o pravosti nálezů, jejich výskyt je logický a musí tam být. V době kdy v roce 1942 existovalo jen malé krematorium se třemi pecemi (každá měla dvě kremační komory) v hlavním táboře cca 3 km od Birkenau, lidé denně umírali po stovkách během nejhorší tyfové epidemie v létě 1942, nejvyšší hodnoty jsou až 400-500 mrtvých v jeden den, průměr pak sahá ke třem stovkám. V létě bylo navíc krematorium poškozené a mimo provoz, popraskaný komín musel být stržen a postaven znovu a pak znovu popraskal protože nebyl dostatečně vysušený, očividně spěchali na zprovoznění v důsledku tragické situace. Na konci roku 1941 mělo krematorium jen dvě pece a bylo poškozené také i když dokument nespecifikuje o co šlo, hygienická situace se začala vymykat z rukou, zejména úmrtnost sovětských zajatců byla enormní, opět nebylo možné všechna těla spálit. Máme zdokumentované i dodávky koksu které stačily na kremaci jen zlomku celkového počtu mrtvých. Přes tři desítky tisíc mrtvých tak byly pohřbeny v dlouhých masových hrobech (stále viditelné např. na fotce z 31. května 1944) a zhruba v září 1942 začalo pálení těchto těl spolu s novými zemřelými očividně kvůli obavám z kontaminace spodní vody jelikož Birkenau, jak je známo, leží v místě s vysokou hladinou spodní vody. Proto jsou hroby až 130 metrů dlouhé a 10 široké jelikož jejich hloubka mohla být tak zhruba kolem metru. V roce 1944 pak krematoria opět mají zdokumentované výpadky nebo nedostatek koksu a na několika fotkách je vidět kouřící místo na dvoře krematoria č. V. Vzhledem k tomu že se nezpochybňuje existence masových hrobů nebo venkovní kremace, je výsledek vrtů asi tak překvapivý jako nález kolejí po kterých jezdily vlaky. Co je však překvapivé je nepublikování výsledků, očividně se nálezy neshodují s tezí o vyhlazování a s lokacemi a rozsahem uváděnými svědky kterých měli dostatek a kteří překrucují tento skutečný obraz v to co známe teď s přídavkem výmyslů, asi každý viděl v televizi nebo četl. Jiný důvod proč to tajit mě nenapadá. Neregistrovaní vězni, V Birkenau byl tranzitní tábor s desítkami tisíc lidí, kteří nebyli registrováni a rozesíláni do různých táborů. Exterminacionisté byli nuceni uznat že desítky tisíc neregistrovaných (až sto tisíc podle nich) prošlo táborem, protože lidé z Osvětimi dříve údajně zplynovaní v legendárních komorách (stále čekám kdy mi někdo nějakou ukáže a vysvětlí jak fungovala) se objevují v jiných táborech. O tom píše i ortodoxní literatura s použitím dokumentů, takže to nešlo ignorovat. Místo pochybností o celé historce, která má původ u hnutích odporu která v táboře čile fungovala a zásobovala okolí nejbizarnějšími příběhy, se dál pokračuje jako by se nic nestalo. Příslušná literatura od ortodoxních historiků Danuty Czech (Kalendarium, 1989 aka Auschwitz Chronicle, 1990), Andrzej Strzelecki a další... https://radicalrevival.wordpress.com/2010/02/12/kolik-lidi-vlastne-zemrelo-v-osvetimi/comment-page-1/

Pistolníci (1993)

Výborný film, skvelé kamery, scenár a dokonca aj béčkový herec a rejža superMário si zaslúžia pochvalu.. odporúčam a bodujem 70%

USS Indianapolis: Boj o přežití (2016) odpad!

...a tak pekne to začalo až to skončilo sotva v polovici filmu! Bohužiaľ asi som nútený napísať kritiku na tento zdrap filmového pásu, ktorá sa rovná zbytočne vyhodeným peniazom za celuoid! Mario Van Peebles a jeho režijný talent mi pripomína sranie z lietadla vo výške 9km. Strašná sprostosť tento film. a Nicolas Cage ten ma neprekvapuje už vôbec, lebo jeho čuch na scenáre stratil už dávno. Jedným slovom je tento snímok ODPAD!

Smrtící bouře (2015) (TV film) odpad!

Takowa krawina pospolitna.. Kriste pane na nebesiach nedovoľ natočiť viac tak úbohých primoš ulaga blbín pretože ľudstvo je už aj tak dosť prisprosté! Amen / ODPAD

Odhalený doping ruských atletů (2014) (TV film) odpad!

Nie som rusofil ale toto je moc aj na koňa.. Väčšiu hovadinu na obranu toho že surovo vykopli rusov atletov z OH som v živote nevidel. Ale čo by sme chceli v tejto zas...ej únii že.. Hodnota tohto pseudodokumentu je ako trabík s plnou nádržou. takže cena za palivo.. odpad