Fred: The Show (2012) (seriál)

No ty vole!!!! Párkrát jsem se usmál, ale je to srajda, prosím, nesledujte.

Marvin Marvin (2012) (seriál)

Tak z pěti hvězdiček na dvě, to asi mluví samo za sebe. Lucas je v poho, ale jeho postava ne a tradičně je tu debilní máma, co furt dává zaracha. Nemám co dodat.

Super Thundermanovi (2013) (seriál)

Phoebe a Max jsou jediný postavy, který fungujou, jo a pak mluvící králík (ten je asi nejlepší), jinak prd. Ty malý haranti mi lezou na nervy, rodiče jsou fakt dvojice kreténů a vůbec, to téma rodiny, co je jiná se mi v Hatawayích(tam byla aspoň nálož humoru) líbilo, ale tady je to fakt ohraný. Začíná to jít do háje. Ale, ať jen nekritizuju, tak Jack Griffo si roli užívá a je zábavnej, takže tu je herec, co opravdu nevadí. PS: Kdo dá odpad, tomu se nedivim, páč je to opravdu miliontej nic-sitcom a už to začíná fakt unavovat.

Henry Nebezpečný (2014) (seriál)

A DOST! Už jsem toleroval nick-sitcomy moc dlouho. Už Thundermani jsou ohraný, ale tohle nemá ani slušnej cz dabing. Ok, o dabingu to není, ale řekněme, že seriál je příšerný a dabing mu opravdu z hnoje nepomáhá. Navíc je to narvaný nesympatickýma postavama, trapnejma záporákama, příšernými dialogy, ubohými vtipy a příšernou prací s kamerou. Do pytle, Nickelodeone, vymyslete něco pořádnýho, Rota ušla, Anubisův dům byl dost slušnej, zkuste zas něco takhle dobrodružně/mysteriozního, jinak skončíte v hajzlu a nikdo vás ani zvonem nevytáhne. Ta hvězdička je za akci, která umí bejt opravdu vynikající, ale seriál z kanálu nevytáhne.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nedoceněný díl. Neprávem, je akční, vtipný, záporačka je supr, navíc tu Indy předvede s ruským důstojníkem asi nejlepší souboj z celý série. Prvek sci-fi mi nevadí, proč by mi vadil, když tu byla Archa likvidující nácky a kalich vracející život? Díl super, návrat Indyho po letech je bezvadnej.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Drsnější, ulítlejší, akčnější a vtipnější. Jednička mi přijde nejlepší, ale tenhle díl je opravdu skoro, jenom těsně na druhým městě. Furt je to Indy, boj s kulty je mám rád a ten humor je supr.(to je mám přijít voblíknout ty huso?) Pořád bezvadná akčně/dobrodružná podívaná.

Dračí doupě (2000)

Takový 100 minutový balancování, mezí béčkovou fantasy dobrodružnou komedií a guilty pleasure. Všichni buď přehrávaj (ten Irons je úžasnej: haťaťaťaťaťa), nebo nehrajou vůbec (císařovna.) Ale humor filmu taky funguje, což pak zmate. No, zábava to byla, chtěná i nechtěná.

Tomb Raider: The Lost Valley (2013)

Dle mě je Anna Tyrie dobrá Lara, tak sem dal 3 hvězdičky a z toho 1 a půl za Annu a 1 a půl za filmeček.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Bejt to finále svižnější a smrt záporáka uspokojivější, dal bych pět. Nu což, akce byla pecková a celkem přehledná, Hardy místo Gibsona docela bodoval a Theron byla skvělá. Rozhodně nejlepší díl z týhle přeceňovaný série.