Drsňačky (2013)

Pičovinka ale občas pobaví.

Drsnej Shaft (2000)

Dobrý akčný krimi film. najviac super je napojenie na 70-tkového Shafta. ten sa tu aj objaví. Akcie pomenej ale ked nejaká príde je fakt skvelá. Jackson dobrý ale Bale a Wright perfektný záporáci. 5*

Drsný časy (2005) odpad!

Ayerov debut katastrofa. Až sa čudujem, že potom točil tak brutáne pecky. Ale aj majster tesár sa niekedy utne.

Drsný Harry (1971)

Eastwood ze vším všudy ako hovoria naši susedia. Veru, tak poctivá 70-siatková kriminálka s občasnou ale slušnou akciou je naozaj skvelá a teším sa na ďalšie diely. A Clintovi toho drsňáka zožeriete aj s navijakom.

Drsný město (2020)

MINISPOILER ALERT: rozhodne vydarený francúzsky počin. Príbehovo skvelý, síce v prvej polke trochu zamotaný ale potom začne šecko dávať zmysel, s krvavou akciou, kde síce tá záverečná mierne sklame nie kvalitou ale tým ako rýchlo sa ukončí ale napriek tomu spokojnosť a finish, taký veľmo dobrý, stavím sa, že keby to je USA film tak by bol happyend jak sviňa, ale u francúzov ne.4* zaslúžene a mať to lepšiu akciu v závere rúbem 5.

Drž hubu! (2003)

Další super film kde nemám hodnotenie. Mňa už asi drbne. Dokonalá komediálne akčná jazda so skvelou dvojicou Reno-Depardie. A scéna v cele s pavúkom, no to je topka.

D-Tox (2002)

Sly toto si dosral. 11.3. 2021 Nuž po druhom pozretí musím uznať, že to má málinko do seba ale na viac ako 2* to nie je.

Duchové Marsu (2001)

V pohodičke filmík od Carpentera. Ano je to B-čko jak vyšité ale mne to sadlo, akcia dobrá, krvavá, na Henstridge a Duvall sa dobre pozerá, Statham slušne hláškuje, Ice Cube žalostne prehráva, zvyšok obsadenia mdlý. Ale záporáci riadne ksindle, to musím uznať. Takže dávam slabšie 4*

Duch ve stroji (2017)

Rozhodne nie zlý film natočený na motívy japonského komiksu. Scarletka perfektná, dokonca ukáže aj časť tela, Pitta som ani nespoznal až na konci som zistil, že je to on, zvyšný herci nejako nezaujali a ani nemali veľa priestoru, ešte majster herec Takeši Kitano podá bravúrny výkon aj na malom priestore. Akcia je na tom dosť zle, je jej dosť ale odohráva sa prevažne v tme a je aj dosť zle nastrihaná ale tak nejak som to prekúsil. Záverečná akcia proti tomu pavúkovi sklamala asi najviac. Príbeh si však zaslúži plusové body a futuristické Tokio má tiež svoje čaro len je to trošku prehnané podľa mňa. Objektívne to vidím na tri hviezdy ale za Scarletku a Kitana pridám ešte jednu.

Duch žraloka (2013) (TV film) odpad!

toto teda nie. Hovadina a bez pekných báb.