Kobra 11 - Pašeráci zvířat (2005) (epizoda) odpad!

Holt som vadný kus ale epizóda tu hodnotená najvyššie, tak pre mňa čistý shit.

Kobra 11 - Sebeobrana (2005) (epizoda)

Epizódka ktorá síce stráca na akcii, ale má to príjemný zvrat a poteší, že po dlhej dobe sa záverečná honička neodohráva na diaľnici alebo niekde v nejakej fabrike, ale na dzedzine.

Kobra 11 - Horečka (2006) (epizoda)

Nachcípaný Bonrath vidí vraždu a následne roztrepe Hotteho auto. Príbehovo fajn, záverečná autonaháňačka tiež, dokonca funny záver.

Kobra 11 - Komisař (2005) (epizoda)

Starý expolicajt má podozrenie, že sousedi sú kurvy. Lenže nikto mu neverí, vraj vidí bludy, avšak nakoniec sa zistí, že má pravdu. Slušná epizóda s perfektno súbojovo naháňačkovou časťou v strede.

Kobra 11 - Hrdinské dny (2005) (epizoda)

Fajná epizódka kde tentokrát dostane viac priestoru Harthmut. Záverečná akčná pasáž je navyše slušne napínavá a má jak honičku, tak 1 by 1 súboj.

Kobra 11 - Tvrdý business (2005) (epizoda)

Na pohodku nadpriemer kde síce zvrat je odtušiteľný, a akcia tentokrát nie je až tak cool, ale má to svetlé momenty a záver s limčou je švanda.

Kobra 11 - Návrat (2005) (epizoda)

Na počudovanie epizóda ktorú nerozdelili na 2 časti, ale tak chápem, Králika poznáme, netreba ho predstavovať, treba ho len nejako navrátiť do príbehu a to tvorcom vyšlo. Po akčnej stránke teraz dosť meh, ale príbeh to bohato vynahradzuje.

Kobra 11 - Kdo seje vítr… (2004) (epizoda)

Ex-policajt verzus naši hošani síce nie je nič originálne, ale tento ide po semírovi preto lebo v minulosti ho dostal za katr a tam ho to mierne dojebalo. Zároveň ide o posledný diel kde sa objavil Richtár.

Kobra 11 - Za každou cenu (2004) (epizoda)

Námet fajn, len zvrat je celkom ľahko odhadnuteľný a ani po akčnej stránke to nie je práve najlepšie, ale zasek stredná pasáž je dosť napínavá a ťahá to hore.

Kobra 11 - Pes a kočka (2004) (epizoda)

Seriál ktorý prinesie krásne športiaky, pri prvom pozretí aj jeden zaujímavý zvrat a zároveň ukáže že Andrea už tu začína byť žiarlivou pičou.