Kobra 11 - Ztráta kontroly (2006) (epizoda)

Dobre nahláškovaná epizóda kde tie doberačky králika a nekebabového Turka stoja za to.

Extreme Job (2019)

Prvé stretnutie s kórejským filmom tipu mixovania žánrov komédie, krimi a akčniaku. A zatiaľ čo tá komediálna zložka je prekvapivo super a často som mal pocit, že kukám na Policajná akadémia  po kórejsku, tak tá krimi linka bola slabšia a po akčnej stránke to bolo fakt fiasko (ani krv a ani poriadne smrte) 3* ale potenciál som cítil väčší, ale zasek je možné, že to len ja som na zlej vlne.

Kobra 11 - Axel a Marko (2005) (epizoda)

Dvaja odpadlíci po nehode nájdu kufrík a začne sa diať kucapaca, akcia fajn, akurát to ohľadom tých lístkov na F1 nejak záhadne od polky seriálu vyfučí do prdele.

Kobra 11 - Osobní statečnost (2005) (epizoda)

Prípad ktorý riešia naši hošani je prepojený s tým čo zažíva Bonrathov syn ako šofér limuzíny. Vtipná vsuvka s vyzváňaním naozaj pobaví.

Kobra 11 - Nad propastí (2006) (epizoda)

Po dlhšej dobe zmena a záporáci sú teraz banda vyznávačov takých tých o hubu športov. Akcia dobrá, záverečný výjeb hlavného záporáka tiež "Již od malička sem se nerád delil." a chudák Bonrath sa snaží nájsť auto snov ale šťastena naňho zvysoka jebe.

Kobra 11 - Na lovu (2005) (epizoda)

Po dlhej dobe nemáme ako záporáka mafoša či korumpcajta ale šéfa veľkej antivírovej filmy. Záverečná kombo akcia, teda honička a 1 by 1 súboj potešia, len nechápem, prečo dali do toho súboja tie spomašovačky. Aukcia o motorku pičovská a nevtipná.

Bone Cold (2022)

Priemer ale kvôli celkom zaujímavej pointe pridávam *.

Kobra 11 - Výbušnina (2005) (epizoda)

Opäť diel kde síce máme záporáka policajta, no opäť má za sebou istú históriu a tak trochu ho vieme chápať. Harthmutove problémy s Lucy tvoria slušný humor.

Kobra 11 - Vysoké napětí (2005) (epizoda)

Králik a náš nekebabový Turek plánujú dovolenku, ale ešte pred tým sa udeje nehoda a Králikovi jeden hošan tesne pred smrťou povie tajné info a tak mafoši idú po ňom. Musím uznať, že teraz to fakt malo grády a trebárs taká stredná autohonička alebo súboj 1 by 1 vo vile boli naozaj skvelé, i záver s lietadlom fajn.

Kobra 11 - Požární poplach (2005) (epizoda)

Príjemná epizóda ktorá ukáže že aj hasiči sú pre peňáze kurvy. Síce ten zvrat je trošku očakávateľný ale inak pohoda, Králiková nálož rybiek to je iná prdel.