Kobra 11 - Truckstop (2002) (epizoda)

Dobrá epizóda najmä záverečné zapojenie truckerov do deja.

Kobra 11 - Krátké štěstí (2002) (epizoda)

Pamätná epizóda ktorá je vtipná, záporák je tentokrát psychoš s kundú a naháňačka v polke či záverečná kde sa použije prvotný dopravný prostriedok v počte kusov 2, tak to je iná švanda.

Sayen (2023) odpad!

Chápem, že film je z krajiny kde kinematografia nemá taký švih ako inde ale toto bolo moc. Príbeh ešte celkom ujde a ani hrdinka nepôsobí najhoršie, dokonca i skupina záporákov pôsobí obstojne, avšak ako akčné scény tak, prenasledovanie postráda akúkoľvek dynamiku či napätie, doslova tam nie je nič zaujímavé. Po dlhej dobe film ktorý som nedokázal dopozerať.

Kobra 11 - Schmölderův sen (2002) (epizoda)

Opäť veľmi pamätná epizóda nielen pre zaujímavý príbeh ale aj pre to koľko autoch vlastne naša dvojka rozmrdá.

Kobra 11 - Znepřátelení bratři (2001) (epizoda)

Dobrá epizóda kde * strhávam len za to, že sa všetci králikovi smiali s dedičstva, šak pokiaľ tie lode boli vzácne môže ich dobre speňažiť.

Krvavá aréna (2010) odpad!

To, že príbeh bude meh, to je my u takéhoto tipu filmu jasné a beriem to. Ale, že ani ten dôležitý detaila  teda akčné scény nebudú aspoň na priemery, tak akože icte viete kde. dementné strihy, niekedy máte pocit, že medzi scénou číslo 1 a číslo 2 mala byť ešte jedna scéna ale strihači ju drbli do zadnice. No hnus.

Ve stínu gangu (2019) odpad!

Išiel som do toho s tým, že Seagal bude sedieť na kokote a trepať múdra a iný si to tu odohrajú. A námet v rámci príbehu nevyznieva vôbec zle (je to klišé ale šak why not). No a Seagal nielenže odrieka múdra ale tie múdra majú asi taký význam ako veta "Keď pôjdeš rovno na tretí deň nájdeš hovno." No a veškeré ostatné tváre sú mdlé, akcia 5-korunová, Bressack síce točil srajdy aj s Willisom ale tam sa to ešte jakž takž dalo, ale toto je hrúza a des.

AKA (2023)

Dobrý francúzsky akčniak , síce v prvej polke to okrem jednej bitky pred barom nemá extra tempo ale potom to ide a akcia má pár fajn nápadov a je tu niekoľko slušných zvratov. Ja som spokojný.

Kobra 11 - Zlý sen (2001) (epizoda)

Opäť fajn epizóda kde králik príde o svoju známu a dostane sa do riadnej šlamastiky, jediný nemecký Turek ktorý negriluje kebab mu musí zachrániť riť.  Síce taká akčne slabšia epizóda ale záver v hangári bol super.